Tiskárna si sama zavolá

Všechny starosti můžete nyní hodit za hlavu. Díky službě proaktivního servisu ePRO vás již neohrozí prostoje v tisku.
Tiskárna si sama zavolá

Vysoké objemy tisku a optimální vytížení tiskových zařízení s sebou nesou také nutnost správy a údržby strojů včetně doplňování spotřebního materiálu a pravidelných servisních prohlídek. Všechny tyto starosti můžete nyní hodit za hlavu, stejně tak i obavy z dlouhých prostojů v důsledku nedostatku spotřebního materiálu či závady na zařízení.

Konica Minolta nabízí řešení v podobě unikátního systému proaktivního servisu v balíčku služeb ePRO, ten je díky svému komplexnímu zaměření vhodný pro společnosti všech velikostí. ePRO je účinný nástroj pro spojení se servisním centrem dodavatele pomocí digitálních technologií přenosu dat. To zajistí nejen zvýšení komfortu poskytovaných služeb, ale prakticky bezstarostný provoz tiskových zařízení. Případné technické problémy tiskových strojů jsou díky ePRO vzdáleně analyzovány. Odstávka zařízení se zkrátí na minimum v některých případech zasáhne servisní technik ještě dříve, než k závadě vůbec dojde.

Při přípravě podkladů pro pravidelnou fakturaci služeb již nemusíte trávit čas na telefonu a diktovat dodavateli požadované informace. Veškeré podklady jsou díky ePRO dostupné a přesné, aniž by byla vyžadována nějaká aktivita ze strany uživatele zařízení. Váš čas je to nejcennější co máte, vzdálená správa ePRO ho umožňuje využít ještě efektivněji. Vaši zaměstnanci se věnují své práci, Konica Minolta se stará o tisková zařízení.

Systém vzdálené správy ePRO je rozdělen do několika uživatelských úrovní – Basic, Plus, Comfort, Max – díky tomu si vybere ideální kombinaci opravdu každý. ePRO Basic je základní úroveň obsluhy stroje, kdy je zajištěno automatické hlášení servisních požadavků včetně odečtu počitadel. Vyšší stupeň služeb ePRO Plus  je rozšířen o automatickou dodávku spotřebního materiálu. Komfortní práci s tiskovým strojem včetně automatické výměny opotřebených dílů umožňuje stupeň ePRO Comfort. Maximální bezstarostnost tisku, předcházení závadám pomocí preventivních prohlídek, analýz a konzultace vytížení stroje – to jsou hlavní výhody nejvyšší úrovně ePRO Max.

Ne vždy jsou tisková zařízení optimálně vytížena. Díky informacím nasbíraným při provozu stroje je mnohem snadnější optimalizovat strojový park. Další úrovní je pak sledování statistik tiskových úloh a optimalizace tiskových služeb přesně podle vašich potřeb.

www.konicaminolta.cz

Diskuze (4) Další článek: HTTrack: offline prohlížeče nevymřely

Témata článku: Tiskárny, Basic, Ideální kombinace, Úroveň, Starý telefon, Comfort, Nejvyšší čas, Maximální vytížení, Stroj, Konica Minolta, Vytížení, Tiskárna, Nasbíraná data, Tisk, Přesná informace, Servisní prohlídka, Základní úroveň, Vhodný stroj


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 118Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu