Paměti | CES 2019

Thermaltake WaterRam: Pořiďte svým nudným operačním pamětem diskotékové osvětlení a vodní chlazení

Stydíte se za své nudné operační paměti, které vedle vašich dalších komponent nevyniknou a jsou ostudou před návštěvami, které koukají skrze průhlednou bočnici? Thermaltake má pro vás řešení, které právě uvedl na veletrhu CES.

Thermaltake WaterRam jsou operační paměti DDR4 dodávané jako dvojice nebo čtveřice modulů s frekvencí 3 200 MHz, které obsahují speciální hliníkový kit. Na vrchní části se nachází RGB podsvícení, které je schopné zobrazit až 16,8 milionů barev a pro efektní ovládání ho lze propojit se softwarem TT ROB Plus, Razer Chroma a dokonce i Alexou od Amazonu.

I když je možné paměti používat v takto pasivním režimu, pro náročné jsou připravené konektory pro připojení vodního chlazení, které může chladit paměti. Voda přitom neprotéká celými stěnami hliníkových chladičů, ale pouze vrchní částí, což by ale i tak mělo mít dostatečný účinek pro snížení teplot všech čipů.

Pokud nechcete kupovat nové paměti a pouze si užít barevnou diskotéku, Thermaltake nabízí řešení v podobě RGB kitu Pacific R1 Plus, který si jednoduše nacvaknete na stávající operační paměti a propojíte přes USB port na základní desce.

Set dvou modulů Thermaltake WaterRam s kapacitou 2×8 GB vyjde na 250 dolarů (asi 7 tisíc korun s DPH), čtyři moduly s celkovou kapacitou 32 GB pak stojí 440 dolarů (kolem 12 500 korun s DPH. Samotné osvětlení Pacific R1 Plus bude stát jen 60 dolarů (přibližně 1 700 korun s DPH).

Diskuze (6) Další článek: Lenovo ukázalo Yogu, která vypadá jako Surface Studio, a notebook s AMOLED displejem [CES]

Témata článku: Hardware, Počítače, Alexa, USB, Paměti, CES 2019, vodní chlazení, Thermaltake, Hliníkový chladič, Nová paměť, Razer Chroma, Modul, Chlazení, Osvětlení, Průhledná bočnice, CES, Základní deska, DPH, Pasivní režim, Opera, Paměť, Operační paměť, Celková kapacita, Dolar

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk