Časopis Computer

Testlab Computeru: Jak jsme změřili 2520 hodnot v testu 20 zdrojů s výkonem do 650 W

  • Otestovali jsme 20 PC zdrojů s výkonem do 650 W
  • Jak zdroje měříme
  • Výsledky a hodnoty najdete v novém Computeru
Testlab Computeru: Jak jsme změřili 2520 hodnot v testu 20 zdrojů s výkonem do 650 W

K testu zdrojů se v Computeru vracíme pravidelně. Výrobců zdrojů je velké množství, a tak i když jsme omezili výkon na 650 W, sešlo se nám 20 kusů a dalších minimálně 10 by se do testu hodilo. I tak Tonda Trčálek naměřil těžko uvěřitelných 2520 hodnot! Podívejte se, na co si dát při výběru zdroje pozor, a zda se vyplatí lpět na vysokých (a drahých) certifikacích.

A jak konkrétně probíhá testování každého zdroje? Není to až tak složité, ale musíte mít speciální testovací stroj, který dokáže přesně zatěžovat jednotlivé větve, měřit zvlnění napětí a odolnost proti mikrovýpadkům v síti. Před velkým testem prošel náš stroj značnou modernizací klíčových komponent. Vše vám Tonda ukáže a popíše.

Předplaťte si Computer a získejte dárek

Při objednání papírového předplatného získáte hned dvě vydání za rok zdarma. Časopis vám dorazí o dva dny dříve až do vaší schránky. Noví předplatitelé navíc získají dárek: herní myš Connect IT Doodle Mouse v hodnotě 350 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Elektronickou verzi časopisu Computer si můžete koupit v naší mobilní aplikaci pro iOS a pro Android, anebo si jej rovnou předplatit na celý rok za zvýhodněnou cenu. Chcete-li číst časopis na PC, můžete jej zakoupit za 71 Kč v našem iKiosku.

Máte připomínky k obsahu Computeru nebo tipy na články, které by vás zajímaly? Diskutujte s námi na Facebooku a sledujte nás na Instagramu.

Časopis Computer

Časopis Computer je nejčtenější český magazín o počítačích, technologiích a Internetu. V každém vydání na 148 stranách přináší uživatelská a technologická témata, dva velké srovnávací testy, důkladné recenze nových produktů, tipy a triky pro snadnější používání počítače a další zajímavé i užitečné informace.

Aktuální číslo časopisu Computer

Jednotlivá čísla si můžete pohodlně koupit v iKiosku.

Váš názor Další článek: Jádro macOS je děravé, hlásí hackeři z Googlu. Nyní zveřejnili detaily

Témata článku: Časopis Computer, Android, Facebook, Instagram, Testlab, Tonda Trčálek, Dárek, Connect IT Doodle Mouse, Hod, Computer, Časopis, Stroj, Doodle Mouse, Test, Výkon, Computer & amp, Zdroj, Hodnota


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu