Microsoft | Sluchátka

Test Surface Earbuds: Microsoft dělá tak trochu jiná sluchátka

  • Nový přírůstek do rodiny Surface chce zaujmout
  • Sluchátka v uchu netlačí a propouští zvuky z okolí
  • Microsoft slibuje podporu pro Office 365

Když Microsoft přišel s tablety Surface, pokusil se podívat na osobní počítače z nového úhlu. V té době se výrobci raději do experimentů moc nepouštěli a Microsoft jim ukázal cestu. Ne, že by tablety s klávesnicí nahradily notebooky, ale rozhodně prokázaly svou životaschopnost a pro Microsoft představuje rodina hardwarových produktů Surface miliardový byznys.

Loni při představování nové generace zařízení Surface Microsoft ukázal i nový přírůstek do rodiny Surface – zcela bezdrátová sluchátka Surface Earbuds. Sluchátka Surface nejsou pro Microsoft něco nového, současně představil už druhou generaci velkých sluchátek s potlačením hluku Surface Headphones 2. Surface Earbuds ale zkouší něco jinak a za chvíli dorazí i na český trh.

Microsoft Surface Earbuds

13,6mm měnič ● 20 - 20kHz ● kodeky: SBC, AptX ● 2× mikrofon ve sluchátku ● výdrž: 8 hodin (s krabičkou 24 hodin), 10 minut nabíjení pro hodinu poslechu ● nabíjení: USB-C ● rozměry: 25 × 25 × 20 mm sluchátko, 75 × 33 × 25 mm pouzdro ● hmotnost: 7,2 g sluchátko, 40 g pouzdro ● vodotěsnost: IPX4

6 990 Kč na Alza.cz / 220 € na Amazon.de

Jiný design

Dnešní zcela bezdrátová sluchátka většinou drží v uchu silou tlaku ve zvukovodu. Některá, třeba Galaxy Buds, použijí menší tlak a pozici drží pomocí různých výstupků. Jiná, jako třeba Apple Airpods, jen odložíte do ucha a hrozí, že budou stále vypadávat.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Krabička se nabíjí přes USB-C. Rovná sluchátka splynou s krabičkou

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Video, Microsoft, Microsoft Office, Google, Testy, Amazon, Android, Cortana, Evropa, Bluetooth, Spotify, Zvuk, Sluchátka, Surface, PowerPoint, Samsung Galaxy, Sluchátko, Nabíjení, Microsoft Surface, Krabička, AirPods, Sony WF, Surface Earbuds, Ucho, Galaxy Buds

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11