TESmedia nadělila vánoční dárky v předstihu

Společnost TESmedia se nejspíše rozhodla nadělit vánoční dárek svým uživatelům v předstihu a od prvního prosince zrychlila nabízené připojení k Internetu po kabelu.
Společnost TESmedia zrychluje připojení k internetu po rozvodu kabelové televize u dvou svých nejžádanějších programů a aby zpřístupnila služby i novým zákazníkům snižuje se zároveň záloha za kabelový modem. Od 1. prosince by stávající zákazníci programu TESnet 128 měli místo rychlosti připojení 128/64 kbps jet na 200/64 kbps a zákazníci programu TESnet 256 zrychlí z 256/64 kbps na 350/64 kbps. Navíc byla snížena výše vratné zálohy za kabelový modem z 2 000 Kč na 1 000 Kč.

Zvýšení rychlosti při zachování stávajících cen vždy potěší, i když je to pouze v příchozím směru. TESmedia nabízí připojení k internetu po kabelové televizi v Praze a středních a severních Čechách. O tom, zda jste v dosahu internetu po kabelu od TESmedie, se můžete orientačně přesvědčit na přiložené mapce.

Klepněte pro větší obrázek

V blízké budoucnosti se počítá se zavedením služby Speed on Demand, která bude za výhodných podmínek umožňovat uživateli krátkodobě navýšit rychlost v případě potřeby. Mezi další zajímavé novinky zejména pro hráče by mohla patřit spolupráce s výrobci herních konzolí XBOX a PlayStation při rozvoji hraní síťových her po Internetu. V budoucnu bude snad možné pořízení kabelového modemu s integrovaným WiFi sloužícím jako přístupový bod pro vybudování bezkabelové sítě. Pro někoho by mohla být výhodná i hlasová služba přes kabelový modem (VoCM ), která se do budoucna plánuje.

Dnes má TESmedia připraveno k připojení na Internet 40 % svých sítí a proto se do budoucna zaměří spíše na jejich lokální zahušťování a modifikaci tak, aby mohli na Internet přistupovat všichni zákazníci. Zajímavou by mohla být i informace, o které se již delší dobu spekuluje, a to že dojde ke sloučení TESmedie se společností InterCable. Pokud by se to opravdu povedlo budou první investice opět směřovat do internetu, aby na něj mohli být připojeni s stávající zákazníci InterCable.

Diskuze (22) Další článek: Společnosti VIA a SiS zveřejnily hospodářské výsledky za listopad

Témata článku: Internet, Blízká spolupráce, Kabelová televize, Zajímavá služba, Televize program, Program televize dnes, Stávající zákazník, Televize s internetem a wifi, Předstih, Hlasová služba, Televize a internet, Televize s internetem


Určitě si přečtěte

Nová americká jaderná puma změní strategii boje

Nová americká jaderná puma změní strategii boje

** Bombardér Northrop Grumman B-2 Spirit amerického letectva nedávno svrhl jadernou pumu ** Šlo o test nové varianty pumy B61-12 ** Ta by měla mít hlavice schopné explodovat se silou 0,3 až 50 kilotun

Stanislav Mihulka | 63

Čtyřicet procent je moc. Spalovací motory nedokážou splnit požadavek EU na snížení emisí

Čtyřicet procent je moc. Spalovací motory nedokážou splnit požadavek EU na snížení emisí

** EP nařídil automobilkám snížit o 40 % emise CO2 ** EU chce zvýšit podíl elektromobilů ** Výrobci hrozí ztrátou pracovních míst

Karel Kilián | 254

Windows 10 už jsou na 700 milionech počítačů, ale není to jen labutí píseň?

Windows 10 už jsou na 700 milionech počítačů, ale není to jen labutí píseň?

** Windows 10 překonaly hranici 700 milionů instalací ** To je úctyhodné číslo a miliarda se blíží ** Analýzy ale i tak ukazují proměnu, jak používáme počítače a mobily

Jakub Čížek | 49

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte se, co zachytily na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte se, co zachytily na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 44


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku