Tesla Motors | Tesla | E-shopy

Tesla spustila český e-shop. Koupíte v něm nabíječku nebo čepici

Tesla tento týden představila několik zajímavých novinek v podobě píšťalky a dětské čtyřkolky, avšak ani jedno nelze přímo poslat do Česka. Zásadnější novinkou je ale spuštění přímo české varianty e-shopu Tesly, kde lze koupit příslušenství i oblečení. Konečně tak odpadá nutnost objednávat tyto věci například z Německa. Po oficiálním servisu v Praze a stále většího množství superchargerů je to další vítaný krok pro tuzemské zákazníky.

Tesla v českém e-shopu nabízí například domácí nabíječku Wall Connector ve třetí generaci za cenu 14 900 korun, spoustu příslušenství pro elektromobily Tesla Model S, 3, X, Y, ale také bohaté oblečení a maličkosti v rámci sekce „Životní styl“.

Oblečení je jak pánské, tak i dámské a na výběr jsou různá trička, mikiny, bundy a také čepice. Mezi zajímavostmi jsou pak zmenšené modely elektromobilů Tesla v měříku 1:18 za cenu 4 900 korun, případně láhve, deštník, powerbanka a také stylová stolní nabíječka v designu superchargeru.

Diskuze (25) Další článek: Sledujte start rakety Sojuz-2.1b se satelity Galileo

Témata článku: Elektromobily, Tesla Motors, Tesla, Praha, Německo, E-shopy, Příslušenství, Elektromobil, Čepice, Životní styl, Nabíječka, E-shop, Čtyřkolka, Česká republika, Oblečení