Testy | Články z Computeru | SSD

Terabajt v odolném provedení: Externí disk SanDisk Extreme Pro Portable SSD 1TB

  • Test externího disku s kapacitou 1 TB
  • Odolný model slibuje ochranu proti rázům, prachu i vodě
  • Uvnitř je rychlé SSD

Externí disky nevyrábí SanDisk až tak dlouho a vzhledem k absenci plotnových disků v nabídce značky, byly už první modely typu SSD. V současné době se dostala na trh druhá generace disků označovaných Extreme Pro Portable, které mají specifický design v šedočervené barvě s velkým okem pro případné uchycení karabinou. Původní i novější velkokapacitní modely mají certifikaci IP55, což znamená částečnou ochranu před prachem a ochranu vůči tryskající vodě.

Druhá generace prošla hned několika změnami, i když nejsou na první pohled nijak výrazné – jednak jsou to o něco větší rozměry a především pak integrace kovového rámu oranžové barvy; starší verze má linku v tmavší červené a jedná se pouze o probarvený plast.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Testy, Články z Computeru, SanDisk, SSD, Externí disk, Terabyte, Plast, Portable SSD, DIS, Kabel, Sata, Pevné disky SSD na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

** Americké letectvo chce v nejbližší době postavit a otestovat prototyp nového samohybného děla ** To by mělo být schopné sestřelovat střely s plochou dráhou letu ** Při tom bude využívat munici určenou původně pro railgun

Stanislav Mihulka
VojenstvíUSA
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Zní to až neskutečně. Huawei zřejmě našel způsob, jak telefonům dodatečně přidat podporu 5G

Zní to až neskutečně. Huawei zřejmě našel způsob, jak telefonům dodatečně přidat podporu 5G

** Huawei už třetím rokem trpí pod americkými sankcemi ** Značka sice může používat americké procesory, ale bez podpory 5G ** Jak obejít sankce? Co třeba doplňkovým krytem s 5G modemem?

Martin Chroust
5GObaly a pouzdra