Hry

Tento víkend se hraje Counter-Strike o půl milionu korun. Sledujte finálové bitvy online

Přestože mnohá tradiční sportovní utkání přerušila pandemie koronaviru, netýká se to e-sportu. Tento víkend proto mohou proběhnout finálové bitvy největší tuzemské e-sportové ligy, tedy Sazka eLeague. Konkrétně se hraje ve hře Counter-Strike: Global Offensive a na vítězný tým čeká výhra ve výši půl milionu korun. 

  • Dnes, tedy v sobotu 17. října, se odehrají semifinálové zápasy. Ve 13:00 proti sobě nastoupí týmy eSuba a Enterprise, v 15:30 pak Sinners a Brute. 
  • Zítra, tedy v neděli 18. října, proběhne ve 13:00 bitva o třetí místo a v 15:30 finále o první místo

Bitvy můžete sledovat online na Twitchi, podrobnosti a průběžné zpravodajství pak přinášejí kolegové z iSportu na webu Sazkaeleague.cz.

Diskuze (11) Další článek: Intel už testuje výrobu procesorů 12. generace. Uniklá fotka ukazuje čip, který bude na trhu až za rok

Témata článku: Hry, Bitva, Víkend, Counter-Strike, Půl milionu, Koruna, Milión korun, Milión, Global Offensive, Enterprise, Půl, Twitchi


Určitě si přečtěte

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 4

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

** Technologie baterií se stále zlepšuje, ale žádné revoluce se nekonají ** Nejpopulárnějším typem baterií je Li-ion ** Efektivní baterie se stávají důležitější s příchodem elektromobilů

Karel Javůrek | 101

10 věcí, které nás štvou na Windows 10 a bohužel asi jen tak nepřestanou

10 věcí, které nás štvou na Windows 10 a bohužel asi jen tak nepřestanou

** Windows 10 je na trhu 5 let, ale pořád má velké rezervy ** Ani desátá velká aktualizace, která vyjde na podzim, je nevyřeší ** Štvou nás Windows Update, Store, Nastavení atd.

Lukáš Václavík | 147


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu