Časopis Computer

Téma Computeru: Plaťte kartou opravdu bezpečně

  • Platíte často kartou? Ochraňte maximálně své peníze
  • Zjistěte, jaké funkce vaše banka nabízí
  • Víte, že existují jednorázové platební karty?
Téma Computeru: Plaťte kartou opravdu bezpečně

Platební karta se stala běžnou součástí našeho života, máme ji z peněžence, telefonu, nahranou v Netflixu. Zásadní změny stran placení kartou se odehrály zejména v posledních deseti letech, kdy do tohoto segmentu vstupuje on-line placení. Spojení karetního a internetového světa s sebou nese mnohé výhody, ale také rizika. Věnujte proto několik minut nastavení její bezpečnosti – je to lepší než pak řešit velké problémy.

Klepněte pro větší obrázek

Celý článek včetně tabulek vybraných elektrických přibližovadel najdete v zářijovém vydání Computeru, který si snadno objednáte v tištěné či elektronické podobě na iKiosek.cz.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

2109.png

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte objednáním ročního předplatného na iKiosek.cz. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. Objednat si můžete jedno číslo na zkoušku, nebo starší číslo s konkrétním tématem či velkým testem.

Diskuze (4) Další článek: Když se dostanete na tento tajný seznam VIP, můžete si na Facebooku sdílet, co chcete

Témata článku: Časopis Computer, Google Pay, Banka, Placení mobilem, Netflix, Apple Pay, Peníze, Revolut, NFC, Fintech, Twisto, Computer, Peněženka, Placení, Funkce, Internetový svět, Platební kartaDruhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Koupě originálního programového vybavení přímo od výrobce není jedinou možností, jak sehnat pro váš počítač legální software. Další možností je koupit licenci od toho, kdo ji už nepotřebuje nebo nevyužije. Můžete ušetřit nemalou částku, zároveň si však dávejte pozor na podvodníky.

Jan Spěšný
Windows 11 poběží rychleji než Desítky a poradí si s novým hardwarem

Windows 11 poběží rychleji než Desítky a poradí si s novým hardwarem

** Microsoft zapracuje na podpoře tabletů a skládacích zařízení ** Windows 11 poběží na rozmanitém hardwaru různých architektur ** První testy také ukazují, že budou rychlejší než Windows 10

Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft
Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

** Může se objekt poháněný větrem pohybovat rychleji než vítr? ** Youtuber Muller tvrdí, že ano. Fyzik Kusenko, že nikoli ** Uzavřeli proto sázku o deset tisíc dolarů. Jak to dopadne?

Karel Kilián
Fyzika