Časopis Computer

Téma Computeru: jak drony dopravují léky, pomáhají hasičům a hlídají žraloky

  • Drony neslouží jen k zábavě, focení a natáčení videa
  • Zachraňují životy po celém světě
  • Slouží hasičům, policii i pobřežní hlídce

V aktuálním vydání Computeru jsme po celém světě hledali příklady toho, jak již drony slouží ku prospěchu lidstva. Upozadili jsme zábavnou stránku a zaměřili se na praktická využití. V Africe drony létají s léky a rozváží vakcíny, v Austrálii hlídají žraloky a po celém světě pomáhají hledat ztracené houbaře.

Přidejte se do diskuse: pomohl vám někdy dron? Nebo jste byli svědky využití dronu pro záchranné účely? Napadá vás další praktické využití dronu?

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

CR2306_mockup.png
 

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte na iKiosku. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. U tištěné verze ušetříte ve srovnání s nákupem na stáncích výrazných 438 Kč a jedno vydání vás vyjde jen na 82,50 Kč.

Váš názor Další článek: Vesmírné zprávy: Přichází renesance turistických letů na ISS

Témata článku: Časopis Computer, Drony, Austrálie, Afrika, Policie, Focení, Lék, Svět, Computer, Zábava, Žralok, Celý svět, Hasiči, Drony na Heureka.cz