Časopis Computer

Téma Computeru: co musíte vědět před nákupem elektrického přibližovadla

  • Elektrické samohyby se těší stále větší oblibě
  • Realita udávaného dojezdu
  • Pozor na legislativu, může se změnit

Koloběžky, jednokolky, hoverboardy nebo elektrické skateboardy – to jsou příklady vozítek, kterým se nevyhnula elektrifikace. Všechny mohou dobře sloužit především jako individuální dopravní prostředky ve městech pro řešení takzvané poslední míle: od vlaku či P+R parkoviště do práce. Ve videu rozebíráme, na co si dát při výběru pozor, proč se nenechat zlákat fantastickými parametry a zabrousíme i do legislativy, která bohužel zatím není zcela jasná a vzniká řadat třecích ploch.

Klepněte pro větší obrázek

Celý článek včetně tabulek vybraných elektrických přibližovadel najdete v zářijovém vydání Computeru, který si snadno objednáte v tištěné či elektronické podobě na iKiosek.cz.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

CR2306_mockup.png
 

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte na iKiosku. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. U tištěné verze ušetříte ve srovnání s nákupem na stáncích výrazných 438 Kč a jedno vydání vás vyjde jen na 82,50 Kč.

Diskuze (9) Další článek: Superpočítač Esperanto Kilocore s čipem RISC-V má přes tisíc jader, výkon 200 TOPS, ale spotřebu jen 20 W

Témata článku: Časopis Computer, Elektromobily, Elektromobilita, Koloběžka, Elektrifikace, Legislativa, Přibližovadlo, Realita, Dopravní prostředky, Obliba, Computer, Nákup, Velká obliba, Skateboard, Dojezd, Koloběžky na Heureka.cz