Technologie návrhu PCB od MentorGraphics i pro další firmu

Jedna z nejlepších routovacích technologií pro hledání cest a návrh plošných spojů (PCB) společnosti MentorGraphics je konečně k dispozici i k produktu jiné firmy.
Jedna z nejlepších routovacích technologií pro hledání cest a návrh plošných spojů (PCB) společnosti MentorGraphics je konečně k dispozici i k produktu jiné firmy. Na své si přijdou uživatele návrhového systému Allegro od Cadence.

Je to v celé historii firmy poprvé, kdy dal Mentor svou technologii k dispozici konkurenční společnosti. Technologie AutoActiv RE (Route Environment) umí najít optimální rozvržení a strukturu desky s plošným spojem a svou kvalitou, tedy rychlostí a čistotou návrhu, patří k tomu nejlepšímu, co je dnes ve světe návrhových systémů pro elektroniku k dispozici. Jeho dostupnost pro další systém je v každém ohledu dobrou zprávou, protože je prvním krokem k určité standardizaci v oblasti PCB (návrhových systémů pro plošné spoje).

Dostupnost pro Allegro ale není jedinou novinkou od Mentoru, AutoActive má i několik nových funkcí. Patří mezi ně například vlastnost „Rules by Area“ dovolí uživatelům definovat specifickou sadu návrhových pravidel v určité oblasti definované vybraným polygonem. Další zajímavost, „Color by Hazard“, umí každému typu chyby přiřadit barvu a tak zpřehlednit jejich ladění.

Diskuze (1) Další článek: Intele, kde máš 1 aspoň GHz procesor?

Témata článku: Technika, Hazard, Area 51, Polygon, Jediná cesta, Vybraná oblast, Route 66, Area, Nejlepší cesta, Allegro, PCB, Mentor, Návrh


Určitě si přečtěte

Jak zrychlit a vylepšit domácí Wi-Fi

Jak zrychlit a vylepšit domácí Wi-Fi

** Máte pomalou Wi-Fi? ** Nedosáhne na zahradu nebo na záchod? ** Zopakujeme si základní pravidla optimalizace

David Polesný, Jakub Čížek | 17

Intel vs. AMD: souboj vícejádrových procesorů začal. AMD zesměšňuje Intel neuvěřitelně nízkou cenou

Intel vs. AMD: souboj vícejádrových procesorů začal. AMD zesměšňuje Intel neuvěřitelně nízkou cenou

** AMD představilo nové levné procesory až s 32jádry ** AMD útočí na serverový i domácí trh Intelu ** Intel nemá konkurenceschopnou nabídku

Karel Javůrek | 84

Apple dal do MacBooku procesor Core i9 a 4TB SSD. Ani se neptejte, co za to chce...

Apple dal do MacBooku procesor Core i9 a 4TB SSD. Ani se neptejte, co za to chce...

** Apple aktualizoval notebooky MacBook Pro, dostaly nový hardware ** Těšit se můžete na nové procesory a větší paměť ** Cena nejvybavenějšího modelu překročí 200 tisíc korun

Martin Miksa | 99

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak mobily určují svoji polohu?

Velký test notebooků pro studenty

Nejlepší reproduktory na párty

Služby a aplikace pro výuku angličtiny