TechEd-DevCon 2012, 23. – 26. dubna, CineStar Černý Most

(placená inzerce) Koncem dubna se koná jubilejní 10. ročník největší IT odborné konference TechEd-DevCon. Podívejte se na deset bodů, proč byste měli dorazit.

1. Čtyři dny, které vás posunou

Kurzy a školení Počítačové školy Gopas jsou proslulé a v oboru uznávané. Pro TechEd-DevCon se osvědčený lektorský sbor rozrůstá a doplňuje dalšími experty, kteří snesou nejpřísnější měřítka odborné veřejnosti. Využijte možnost postavit si za zhruba polovinu odpovídající ceny čtyřdenní „školení na míru“. Vyladěnou soustavu přednášek, pokrývající právě ta témata, která teď zrovna nejvíce potřebujete. Kdy jindy máte příležitost užít si na jednom místě v jednom čase natolik koncentrovaně? Naučte svého šéfa rozumět pojmu ROI (návratnost investice ;-)).

Klepněte pro větší obrázek
Konference TechEd-DevCon

2. Menu o čtyřech chodech

Na pěti výdejních linkách, většina obsahu velmi „horká“. To je program konference, do něhož v tuto chvíli ještě spadají nové a nové přednášky ve všech čtyřech sekcích navržených pro různé specialisty v IT – můžete ovšem přecházet, jak vás srdce a zájem povede:

 • ShowIT – pro manažery a administrátory s informacemi o technických novinkách na poli plánování, implementace, zabezpečení a řízení platforem Microsoft.
   
 • DevCon – nabídka pro vývojáře se zaměřuje na nástroje a technologie, webové aplikace, Windows Phone, týmovou spolupráci a bezpečnost.
   
 • SQLFest – databázovým specialistům netřeba naznačovat, že bude plný očekávané verze 2012.
   
 • Mix Hall – přednášky navíc pro IT Pro a vývojáře
   
 • Geek Room – lákají vás neveřejná zákoutí, vnitřnosti a čtvrté rozměry?

3. O základní potřeby bude výborně postaráno

Pohodlné sezení v sálech multikina, výhodné dopravní spojení MHD (metro B, Černý Most) i auty, dostatek parkovacích míst, kvalitní catering. Neschází prostě nic.

Klepněte pro větší obrázek
Konference TechEd-DevCon

4. Jak si odnést co nejvíce

Prezentace z přednášek jsou pro účastníky tradičně pod heslem ke stažení na webu, mnohdy již v průběhu akce. Majitelé notebooků si též mohou psát bohaté poznámky beze strachu o ztrátu energie. K dispozici je spousta zásuvek k dobíjení.

5. Nemusíte být odříznuti od světa

Trpíte-li bez kontaktu se svými domovskými podniky, rodinami, milenkami a milenci, oceníte každým rokem lépe vyladěné WiFi připojení. Pro ty, kterým se nechce nosit s notebookem a telefony používají k telefonování (nečekaně :-)), budou dostupné i dva počítače – kiosky s připojením na Internet.

Klepněte pro větší obrázek
Konference TechEd-DevCon

6. Lektoři, The Best Of

Protože TechEd-DevCon je největší živou IT konferencí, která se v českých zemích koná, jsou přednášející pyšní, že byli pozváni před vybrané publikum. Jsou to praktici s talentem předávat své znalosti a vyhýbají se marketingu. Ve svých vystoupeních se dělí o unikátní zkušenosti ze svého nekonferenčního života.

7. Ask The Experts!

Najdete je nejen v čele sálu s mikrofonem na klopě. Rádi zůstávají i k vzájemným návštěvám (skutečný IT odborník se nikdy nepřestává učit), ale také proto, aby vám poskytli volný prostor pro debatu. Někdy si můžete odnést i konzultaci, která jinak dozajista není bezplatná. To platí i pro poradnu uznávaných specialistů na licenční zákoutí a taje produktů Microsoft.

8. Vzájemná setkání s kolegy

Účastníci TechEd-DevCon jsou mezi IT odborníky na Microsoft svého druhu elitou. Pobývat mezi nimi, sdílet s kolegy naživo know how či společné starosti je cenná příležitost, jaká se v dnešní úporně úsporné online éře stává vzácností. Nezahoďte ji. Speciálně pro vícevětá setkání bude k dispozici prostor s posezením nejen během občerstvovacích přestávek, ale i v ostatních časech.

Klepněte pro větší obrázek
Konference TechEd-DevCon

9. Maximální spojení s pozitivními zážitky

Muži (a těch je mezi účastníky většina) si prý špatně pamatují situace stresové, ale když jsou v pohodě, mohou se plně soustředit. Pohodu obstará fitness centrum, bazén v areálu (obojí v rámci vstupného na konferenci). Pro dámské návštěvnice stačí jen říct: jsme uprostřed nákupního centra… a svůj relax si jistě najdou.

10. Tradiční TechEd-DevCon Party

Uvolněná atmosféra třetího konferenčního večera je vyzkoušenou cestou k navazování neformálních profesních, ale i obyčejných lidských kontaktů. Aby bylo o čem mluvit (pokud nebudeme zrovna honit nuly a jedničky a zkratky, v nichž zhola scházejí samohlásky), je připraven záživný program: krmení, bowling, billiard stoly a z DevCon úspěšně importovaná konferenční Jam Session (nástroje vývojářské vyměníte plynule za hudební, nezapomeňte!).

A... pár překvapení jubilejního ročníku ještě musí zůstat utajeno. Přijďte si na ně!

Další článek: Robin Raszka: Jak se dělá startup v Americe [Connected]

Témata článku: Většina obsahu, Fitness centrum, Krmení, Chodec, Ask, Vybraný specialista, Bowling, Room, MHD, Kiosek, Relax, Volný prostor, Kvalitní notebook na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 96

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 91

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF