TechEd-DevCon 2011 startuje již 2. května!

Spojení konferencí Gopas TechEd a Daquas DevCon se osvědčilo. Letos budou opět jako jedna akce. Zastavte se v květnu v pražském multikinu CineStar na Černém Mostě.

Společnosti Gopas, Daquas a Microsoft pořádají od 2. do 5. května 2011 devátý ročník odborného setkání IT specialistů – TechEd-DevCon 2011. Konference je již tradičně určena všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft. Letošní ročník opět přinese spojení konferencí TechEd a DevCon, které se v loňském ročníku osvědčilo.

TechEd-DevCon 2011 je stále nejrozsáhlejší odborná konference pro IT specialisty v ČR a koná se letos již podeváté. „V loňském ročníku se nám jednoznačně osvědčilo sloučení s populární vývojářskou konferencí DevCon, kterou dlouhodobě organizuje společnost Daquas. Akce loni přilákala za 4 dny více než 400 účastníků a ti měli k dispozici mnohem více prezentačních bloků z více tematických oblastí. A širší záběr hodnotili jednoznačně pozitivně“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Touto konferencí přináší Počítačová škola Gopas vždy na jaře hlubší pohled na nové produkty, technologie a platformy společnosti Microsoft. Program konference je koncipován do tří až čtyř komfortních a plně klimatizovaných sálů. IT Pro Hall je určen pro IT administrátory a manažery, Developer Hall vývojářům, Geek Hall tradičně nabídne atraktivní přednášky s nejvyšší úrovní odbornosti a DevCon Hall bude žít hlavně přednáškami z oblastí Microsoft SQL Serveru a Microsoft Visual FoxPro. Po celou dobu bude v konferenčním komplexu probíhat souběžně také tradiční doprovodný program, diskusní fóra a Ask the Expert stánek.

Jednotlivé semináře jsou koncipovány vždy do více znalostních úrovní. Mezi letošní témata přednášek patří Microsoft Virtual Desktop Infrastructure, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows 7, Microsoft SharePoint 2010, Microsoft Exchange Server 2010, Microsoft SQL Server 2008 R2, Microsoft System Center 2012, Microsoft Hyper-V nebo Microsoft Forefront. Vývojáře čeká prohloubení znalostí například v oblastech Microsoft .NET Framework a Microsoft Visual Studio 2010. Databázoví odborníci najdou svá témata jednak ve specializovaných blocích ve středu a ve čtvrtek a také v přednáškách jiných sekcí. V jednom dni vás čeká série zaměřená na Microsoft SQL Server a v druhém na Microsoft Visual FoxPro. Ve středu a ve čtvrtek bude DevCon Hall patřit přednáškám databázových specialistů ze společnosti Daquas. Na tyto dny je možné zakoupit speciální dvoudenní vstupenku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Letošní ročník nabízí více než 60 prezentačních bloků a stejně jako ten loňský se koná v prostorách multikina CineStar (dříve Village Cinemas) Černý Most. Po celou dobu setkání budou moci jeho účastníci zdarma využívat WI-FI bezdrátový internet, připravena budou i nezbytná dobíjecí místa pro laptopy, bohatá nabídka stravování i nápojů a každý obdrží zdarma poukázky pro využití fitness a bazénu, který se nachází přímo v místě konání. Třešniškou na dortu, na kterou se všichni těší, bude opět tradiční středeční TechEd-DevCon párty. Hlavním partnerem konference TechEd-DevCon 2011 je Net Optics – dodavatel přístupových portů TAP pro monitoring sítí.

Kompletní program přednášek, informace o přednášejích aregistraci naleznete na www.teched.cz

Další článek: Pitva: rozebrali jsme výkonný NAS od Netgearu

Témata článku: Cinemas, Letošní téma, Počítačová oblast, Odborná konference, Květy, Ask, Poukázky, Budoucí trend, Hall, Doprovodný program


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 22Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu