Taška aneb z minitoweru přenosný počítač

Firma CaseAce z kalifornského města Escondido vyrábí speciální tašky na přenos počítače.
Firma CaseAce z kalifornského města Escondido vyrábí speciální tašky na přenos počítače s názvem GearGrip Pro. Lze s nimi přenášet jak dnes standardní minitowery, ale i desktopy, midi towery a některé big towery.

Základním materiálem je nylon a v nabídce jsou dva modely v černé barvě. První (tzv. Full kit) obsahuje jednu kapsu na klávesnici a druhou třeba na myš, popruh přes rameno, dva pásy pro upevnění kabelu (síťového a pro spojení s tiskárnou), druhý (Base kit) je bez popruhu a má jen jeden pás pro upevnění kabelu. Cena je 34,95 a 29,95 USD a za příplatek 2 USD lze koupit větší velikost.

Živě komentuje: Když jsem tuhle brašnu viděl poprvé, nevěděl jsem, co si vlastně mám myslet. Je to výstřelek, přenosný počítač pro ty, kdo nemají na notebook, nebo něco skutečně užitečného?

Pro koho ve skutečnosti jsou takové brašny určeny? Rozhodně by jednu měl mít správce počítačů pro přenášení počítačů v místech, kde není nebo nejde použít stolek. Kdo někdy převážel počítač (typicky studenti na kolej) a hlavně bez automobilu, tak si dovede velmi dobře představit, jak by takovou brašnu využil.

Diskuze (4) Další článek: Autodesk více vydělal a méně utratil

Témata článku: Taška, Tower, Midi, Ramen, Kite, Přenosný počítač

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů