Taška aneb z minitoweru přenosný počítač

Firma CaseAce z kalifornského města Escondido vyrábí speciální tašky na přenos počítače.
Firma CaseAce z kalifornského města Escondido vyrábí speciální tašky na přenos počítače s názvem GearGrip Pro. Lze s nimi přenášet jak dnes standardní minitowery, ale i desktopy, midi towery a některé big towery.

Základním materiálem je nylon a v nabídce jsou dva modely v černé barvě. První (tzv. Full kit) obsahuje jednu kapsu na klávesnici a druhou třeba na myš, popruh přes rameno, dva pásy pro upevnění kabelu (síťového a pro spojení s tiskárnou), druhý (Base kit) je bez popruhu a má jen jeden pás pro upevnění kabelu. Cena je 34,95 a 29,95 USD a za příplatek 2 USD lze koupit větší velikost.

Živě komentuje: Když jsem tuhle brašnu viděl poprvé, nevěděl jsem, co si vlastně mám myslet. Je to výstřelek, přenosný počítač pro ty, kdo nemají na notebook, nebo něco skutečně užitečného?

Pro koho ve skutečnosti jsou takové brašny určeny? Rozhodně by jednu měl mít správce počítačů pro přenášení počítačů v místech, kde není nebo nejde použít stolek. Kdo někdy převážel počítač (typicky studenti na kolej) a hlavně bez automobilu, tak si dovede velmi dobře představit, jak by takovou brašnu využil.

Diskuze (4) Další článek: Autodesk více vydělal a méně utratil

Témata článku: Kite, Ramen, Tower, Midi, Přenosný počítač, Taška


Určitě si přečtěte

Loopwheels znovu vymyslelo kolo. Místo drátů má v ráfcích kompozitové pružiny, které vylepší komfort jízdy

Loopwheels znovu vymyslelo kolo. Místo drátů má v ráfcích kompozitové pružiny, které vylepší komfort jízdy

** Proč vymýšlet kolo? Protože ho lze vymyslet lépe! ** Kola Loopwheels nabízejí integrované odpružení ** Cílem je poskytnout pohodlnější a klidnější jízdu

Karel Kilián | 14

Alza si za osobní odběr účtuje už 45 Kč. Když zaplatíte předem, dostanete slevu

Alza si za osobní odběr účtuje už 45 Kč. Když zaplatíte předem, dostanete slevu

** Osobní odběr v Alze vyjde na 45 Kč ** Když zaplatíte kartou předem, dostanete slevu 30 Kč ** Většina ostatních e-shopů poplatek za osobní odběr nevede

David Polesný | 171


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku