Tarantella ASP Edition a ASP Connect

SCO uvádí novou versi programů Tarantella ASP Edition a ASP Connect – úplná řešení pro ASP
Společnost SCO (NASDAQ:SCOC) oznámila uvedení na trh middleware Tarantella ASP Edition, posledního produktu v řadě cenami ověnčeného programového vybavení pro přístup k aplikacím běžícím v zásadě na jakémkoli serveru ze služby WWW a z jakéhokoli klienta kdekoli na světě. Společnost SCO také uvedla na trh produkt Tarantella ASP Connect. Jedná se o program, jež má pomoci značkovým výrobcům, ASP, ISV, reselerům a ostatním dosáhnout úspěchu v oblasti poskytování aplikačních služeb. Při uvedení produktu Tarantella ASP Edition se používá metoda známá z oblasti poskytování licencí “pay-as-you-go”, což je cenový model, který poskytuje ASP cenově efektivní cestu ke správě dynamicky se měnících prostředí, kde se během dne mohou vystřídat stovky a tisíce uživatelů. Produkt se také vyznačuje monitorováním doby používání produktu a účtovacím programem speciálně vyvinutým tak, aby zákazníkovi ASP umožnil monitorovat, analyzovat a vykazovat využití aktuální aplikace.

ASP tleskají Tarantelle

“Zkoušeli jsme, jak MetaFrame od společnosti Cytrix, tak Tarantellu s cílem vybrat vhodnou infrastrukturu pro naše podnikání ASP,” řekl Chris Clabaugh, generální ředitel Allegrixu. Inc. “Vybrali jsme si produkt Tarantella jako nejlepší řešení, protože významně zjednodušuje proces správy. Při použití Tarantelly není třeba instalovat žádný software ať už na klientu nebo na aplikačním serveru, čímž se minimalizují náklady na správu serveru a téměř se eliminuje potřeba na straně klienta, což nám pomáhá snižovat náklady spojené s provozováním našeho podnikání.”

“Dali jsme přednost Tarantelle před produktem MetaFrame od společnosti Cytrix zejména kvůli její větší spolehlivosti a možnosti správy,” řekl Pelle Axeland, starší výkonný vicepresident u společnosti Runaware. “Tarantella nám pomůže urychlit náš vstup na trh s nejnovějšími aplikacemi. Protože Tarantella nepotřebuje být instalována na aplikačním serveru nebo na klientu, můžeme rychle a snadno zajistit přístup k nejnovějším verzím aplikací, což je podstatným prvkem pro úspěch našeho podnikání.”

Tarantella ASP Edition

Produkt Tarantella ASP Edition v sobě spojuje výkonný software Tarantella pro přístup k aplikacím z Internetu, úplnou množinu školení k produktu, podporu automatické aktualizace software a další služby. Tím je zajištěno, že ASP mají novější informace a produkty s nejnovějšími funkcemi pro centrální správu a šíření aplikací přes WWW. Experti z oddělení profesionálních služeb od společnosti SCO jsou připraveni pomoci ASP s analýzami a poskytnout rady, jak vytvořit datová centra a jak je optimalizovat. Jsou též připraveni pomoci s integracemi aplikací a jejich přizpůsobením na míru potřeb zákazníka. Tyto služby umožní společnosti SCO nabízet kompletní řešení Tarantella pro ASP a pomohou poskytovatelům služeb zajistit pro své zákazníky nejlepší možnou nabídku.

Tarantella ASP Connect

Produkt Tarantella ASP Connect poskytuje technický a vzdělávací rámec pro akcelerování růstu trhu ASP. Tento program zajišťuje kontakt mezi značkovými výrobci, ISV, ASP a reselery s cílem pomoci jim vytvořit a dodat společné řešení. Členové programu Tarantella ASP mají přístup k heslem chráněným WWW stránkám. Dále se mohou účastnit seminářů, speciálních akcí a ostatních aktivit navržených s cílem pomoci používat podnikatelský model ASP pro zvýšení hodnoty a obsahu produktové nabídky.

“Tarantella ASP Connect je právě to, co je pro trh ASP potřeba,” řekl Steve Shoaf, ředitel programu ASP u společnosti Informix Corporation. “SCO ukazuje cestu ISV, jak se dostat na tento rozvíjející se trh. Těšíme se, že budeme těsně spolupracovat s SCO, abychom pomohli ISV a reselerům rozvinout podnikový model ASP.”

Dostupnost

Program Tarantella ASP Connect bude zahájen letos během dubna a produkt Tarantella ASP Edition bude dán na trh v květnu tohoto roku. Součástí produktu Tarantella ASP Edition je neomezený počet uživatelských licencí plus podpora a údržba software.

O produktu Tarantella

Middleware pro zpřístupnění aplikací ze serverů na službě WWW umožní organizacím poskytnout zaměstnancům, partnerům a zákazníkům přístup k aplikacím založeným na serveru přes sítě Internet nebo intranet. Řada produktů Tarantella obsahuje produkt Tarantella Enterprise II pro velké společnosti a organizace, Tarantella Express pro skupiny a oddělení a Tarantella ASP Edition pro poskytovatele aplikačních služeb. Produkty Tarantella poskytují přístup k Windows, mainframe, linuxovým a unixovským aplikacím a jsou k dostání dnes pro všechny populární unixovské servery s architekturou RISC nebo Intel a příští čtvrtletí budou k dostání pro servery Linux. Více informací naleznete na adrese Tarantella.sco.com.

O společnosti SCO

SCO je světová jednička mezi dodavateli OS typu Unix a špičkový poskytovatel síťového programového vybavení, jež umožňuje klientům všech druhů, ať již tvořených počítači PC, grafickými terminály nebo NC počítači, přístup z rozhraní Webtop k životně důležitým aplikacím běžícím v podniku na všech druzích serverů. SCO vytvořila programové vybavení Tarantella, první aplikační broker pro síťové výpočty. Společnost SCO prodává a podporuje své produkty v rámci světové sítě distributorů, reselerů, systémových integrátorů a značkových výrobců. Více informací o společnosti a jejich výrobcích naleznete na domovské stránce firmy SCO s adresou http://www.sco.com.

Váš názor Další článek: SWS umí nejen Microsoft

Témata článku: Software, Nejnovější produkt, Broker, Nejnovější funkce, CON, Produkt, Tar, Linuxový terminál, ASP, Podnikatelský model, Nejlepší cesta, Nejnovější model, Tara, Pou, Connect, Vybavený model


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF