Tmavý Facebook je tu. Takto vypadá nový vzhled sociální sítě

Aktualizováno 20. 3.: Facebook se na svém profilu na Twitteru pochlubil, že nový vzhled již postupně vypouští mezi všechny uživatele. Pokud si jej chcete aktivovat, v horním pravém menu byste měli vidět možnost Přepnout na nový Facebook. ne na všech profilech se ale možnost objevila.


Původní článek 29. 1.: Facebook ukázal nový vzhled své sítě již minulý rok, teprve nyní se ale postupně rozšiřuje mezi uživatele. Kromě přepracovaného rozhraní přináší i jednu hlavní novinku – tmavý režim.

Nový vzhled Facebook aktivuje postupně, na některých našich účtech je již možné se dokonce přihlásit do pořadníku. Odkaz ale nefunguje u všech, síť tak vše vypouští postupně. Hlavní změnou nového rozložení je více volného prostoru a větší fonty napříč celou sítí. Některé části ale, jako je například nastavení, zůstávají stále stejné. Velká část uživatelů zajisté ocení tmavý režim, který by měl postupně zavítat i do mobilní aplikace.

Takto vypadá nový vzhled na videu:

Diskuze (39) Další článek: Ignác Filip Semmelweis: Doktor, který odhalil, proč bychom si měli pořádně umývat ruce

Témata článku: Software, Facebook, Sociální sítě, Aktualizace, Síť, Design, Nový vzhled, Volné místo, Uživatelé, Režim, Vzhled, Část uživatelů, Písmo