Koronavirus | Nvidia | Konference

Také řešení: GTC 2020 se kvůli koronaviru nezruší, Nvidia svou konferenci uskuteční online

Pravidelná konference Nvidie – GTC (GPU Technology Conference), kde většinou dochází i k představení novinek jak z oblasti hardwaru, tak i softwaru, má po vzoru dalších konferencí problém s aktuální hrozbou – koronavirem. Oproti jiným konferencím ale nedojde k úplnému zrušení.

Nvidia stihla vše připravit tak, že se konference uskuteční formou online přenosu a nikoli jako setkání s partnery a novináři v Kalifornii, jak bývalo obvyklé. Nvidia na blogu také zmínila, že nebude chybět ani hlavní prezentace zakladatele a šéfa Nvidie, Jensena Huanga.

Mezi nejočekávanějšími novinkami je nová generace grafických karet Ampere, která bude stavět na 7nm čipech, o jejichž výrobu se stará TSMC.

Nejnovější informace a stream čekejte na stránkách GTC. Konference bude probíhat mezi 22. a 26. březnem, a pokud jste si lístky na konferenci s přímou účastí již koupili, dostanete peníze zpátky.

Diskuze (2) Další článek: Obraz v obraze pro všechna videa. Chrome vylepšil užitečnou funkci, už bude fungovat i mimo YouTube

Témata článku: Hardware, Koronavirus, Nvidia, Grafické karty, Konference, TSMC, Novinka, Představení novinek, GPU Technology Conference, Jensen Huanga, GTC, Kalifornie


Určitě si přečtěte

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

** Nový Edge je postavený na Chromiu ** Prohnali jsme ho benchmarky a srovnali s ostatními ** Potvrdily nám, že je prakticky stejný jako Chrome a Opera

Jakub Čížek | 66

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor