VectorX
13. 1. 2018 • 18:19

Dufam že tam bude aj váha na to čo ste naložili, a automatické zdielanie na FB 🙂

Pavel Matějka (Pety)
Pavel Matějka (Pety)
13. 1. 2018 • 10:14

Jak dlouho to udrží v provozu záložní akumulátor?

Martin Novák
13. 1. 2018 • 9:33

A mi by úplně stačilo jen dálkové ovládání - ať se při splachování, pokud ještě sedím na míse a plánuju pokračovat, nemusím pokaždé otáčet o 180 stupňů. A nic takového (nepředraženého) nemůžu najít.

qasko
12. 1. 2018 • 18:52

kkt autá behajú samé po ceste ,ale iot hajzlosprej čo strekne keď vstanem ... a zase keď sa dotočí ventilátor tak ten nevymyslí nikto

František Scherbaum
12. 1. 2018 • 18:40

Ještě to bude na konci hlásit report, jak se člověk stravuje :)

dolph1888
dolph1888
12. 1. 2018 • 17:34

Japonci už slintají, oni na takové "hračky" jsou (PC / TV se samy zapnou, hudba sama hraje, světlo poslouchá, vana má při napuštění správnou výšku hladiny i teplotu a tak). Já ne, záchod má být klidné, tiché, studené místo, kde mohu "přemýšlet" a "vzpomínat na přírodu". Skoro bych řekl, že by mě takový záchod (copak záchod, ale i koupelna) rušil od "důležitých" věcí. A dost pochybuji, že funguje i bez proudu, já rád věci, které ho nepotřebují, jsou totiž nejen ekologické, často i dlouho vydrží, než je třeba koupit / vyrobit jiné. Docela se vždy bavím, když u sousedů, či v nabídce marketů čtu, že kotel vyžaduje proud k fungování (případně správné funkci). Kdepak, třeba takový krb / stará kamna, pec nic takového nevyžadují a dřeva je všude okolo, habaděj.

Slizzard
12. 1. 2018 • 17:09

Vypadá to dobře! B-]

Určitě si přečtěte

Články odjinud