Hry

Středověký boj v Kingdom Come: V čem je kouzlo šemířských soubojů a jak se dá převést do hry

Po celosvětovém úspěchu české hry Kingdom Come: Deliverence se zvýšil zájem o středověk a šermířské souboje. Právě na těch hra mimo jiné staví a působí velmi věrohodně. Hodinový dokumentární film Fechtbuch – středověký boj v Kingdom Come rozebírá specifika šermířských soubojů a jak je herní vývojáři z Warhorse Studios dokázali zapracovat do hry. Na film se nyní můžete podívat:

Ve filmu promluví jak designéři a vývojáři z Warhorse Studios, ale také odborníci na středověký šerm. Vše je doplněno ukázkami, a to včetně dobových zbraní a fíglů, jak je používat k útoku. 

Diskuze (11) Další článek: V novém hollywoodském sci-fi filmu si zahraje hlavní roli humanoidní robot

Témata článku: Hry, Hra, Kouzlo, Souboj, Vývojář, Designer, Dokumentární film, Jak, Střed, Warhorse Studios, Kingdom Come40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy
Den D je tady, dnes vyšly Windows 11. Jak stáhnout instalační ISO?
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft