Státní hmotné rezervy – zdroj energie pro serverová řešení

(Inzerce) Rozsáhlejším webovým projektům už webhosting nestačí. Je třeba silnější kalibr v podobě serverových řešení. Jak se vyznat v hromadě jejich nabídek a oddělit zrno od plev?
Státní hmotné rezervy – zdroj energie pro serverová řešení

Náročné a dynamicky se rozvíjející projekty kladou nesrovnatelně vyšší nároky na výpočetní výkon, než standardní webové prezentace. Klást vyšší požadavky i na stabilitu, zákaznickou podporu a obecně úroveň služeb je v těchto případech logické. Ušlý zisk úspěšného e-shopu způsobený výpadkem v čase nákupní špičky bolí stejně jako ztráta cenných dat vlivem selhání lidského faktoru.Klepněte pro větší obrázek

Jak tato nebezpečí minimalizovat? Vybrat si takového poskytovatele, na kterého se lze spolehnout. Toto jsou tři oblasti, které odlišují špičkové serverové služby od průměrných a podprůměrných:

Zálohovat a umět obnovit

Žijeme v jiné době. Správná data mají dnes cenu zlata. A data, která se zdají ztracená, nabývají v tom okamžiku cenu až nevyčíslitelnou. Proto je otázka správného zálohování, nadneseně řečeno, otázkou života a smrti. Pokud si vyberete některé serverové řešení od ACTIVE 24, můžete se spolehnout, že až selže technika nebo lidský faktor, obnoví vám data ze záloh, které provádějí denně a mají je dostupné až měsíc zpětně. Navíc zálohy umísťují do geograficky odděleného datového centra, které také k tomuto účelu provozují. Ztráta dat vás už opravdu strašit nemusí.

Já chci žít zákaznickou podporu nonstop

Zákaznická podpora má smysl, pokud je dostupná ve chvíli, kdy ji potřebujete. A to je jako naschvál nejčastěji večer, v noci, o víkendu nebo dokonce ve svátek. Pokud si chcete být opravdu jistí dosažitelností podpory čtyřiadvacet hodin denně sedm dní v týdnu, zvolte servery od ACTIVE 24.

Monitorovací systém nepřetržitě zobrazuje stav všech serverů zákaznické podpoře a tak máte jistotu, že se o vašem problému zodpovědná osoba nejen brzy dozví, ale v nejkratší možné době jej také vyřeší.

Státní hmotné rezervy pro vaše servery

Se servery od ACTIVE 24 se nemusíte bát výpadků. Energetická soustava zajišťující chod datových center je několikrát jištěna. Datové centrum ACTIVE 24 disponuje rovnou třemi nezávislými přípojkami vysokého napětí, dvěma pravidelně testovanými záložními diesel agregáty, které jsou schopné plně nahradit výpadek z elektrické sítě, včetně zajištění chodu klimatizace, osvětlení, hasicího a bezpečnostních systému.

Klepněte pro větší obrázek

Palivová zásoba pro diesel agregáty je vždy nejméně na dva dny, jeho další doplňování je pod přísnými sankcemi domluveno v řádu hodin a pokud by došlo k opravdové krizi, palivo bude dovezeno ze státních hmotných rezerv. Krátkodobé výpadky napájení jsou kryty pomocí záložních systémů UPS a počítejte také s tím, že všechny technologie a servery jsou striktně dvouzdrojové a každý ze zdrojů je napájen z nezávislé napájecí větve.

Další článek: Windows aplikace (nejen) pro školství - 11.díl

Témata článku: Serverové řešení, Energetická soustava, Zdroj, Stát, Řez, Zdroj energie, Vysoké napětí, Zákaznická podpora, Standardní web, Řešení, Záložní systém, Nejkratší doba, Diesel, 24, Ušlý zisk, Monitorovací systém, Přípojka


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu