Startuje Hyperlinx.cz - vše, co chcete, na Linuxu

20. listopadu 2001
Bleem skončil SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT
V pondělí přešel do ostrého provozu nový freewebhosting Hyperlinx, který zdarma a bez reklam poskytuje kromě statických souborů i PHP, MySQL, SSI, FTP na neomezeném prostoru.
Hyperlink.cz je se svými více jak 20 tisíci registrovanými weby na čelném místě mezi českými freewebhostingovými servery. Každému uživateli nabízí neomezený prostor pro jeho internetový obsah, nevnucuje reklamní bannery ani reklamní e-maily a je zdarma.

Jenže co když budete chtít dynamické stránky pracující s databázemi? Co když budete chtít server, kam můžete vystavit své stránky využívající PHP skriptů a databáze MySQL?

Od 19. listopadu je vám k dispozici nový freewebhostingový server Hyperlinx.cz. Stejně jako Hyperlink.cz i Hyperlinx.cz je otevřen každému: umožňuje využít neomezeného prostoru pro váš internetový obsah, plně podporuje skripty PHP 4.0 a databázi MySQL. Umožňuje serverem vkládané vsuvky SSI (Server Side Includes), zdarma získáte doménu třetího řádu ve tvaru neco.hyperlinx.cz, automaticky jsou vám k dispozici předpřipravené skripty jako anketa, kniha návštěv a mnohé další, pro přenos souborů můžete využít FTP protokolu. To vše zdarma, bez vnucené bannerové reklamy, vyskakujících oken anebo reklamních e-mailů do vaší schránky.

Starší Hyperlink.cz se pyšní on-line wysiwyg HTML editorem El Barto, novější Hyperlinx.cz přináší jiné „lahůdky“. Na serveru je instalováno rozhraní pro jednoduchou správu databází phpMyAdmin 2.2.1, a dále i ZendOptimizer zajišťující rychlejší provádění PHP skriptů.

Kromě FTP přístupu je všem uživatelům služby k dispozici i administrační webové rozhraní pro přístup k vlastním datům každého uživatele a práci s nimi – vytváření, mazání, přesouvání a kopírování souborů i celých adresářů je tak dílem okamžiku.

Na webu naleznete kromě téměř povinných sekcí jako „Často kladené otázky“ i mnohé další informace, které již nejsou zcela obvyklé. Jedná se např. o část „Rady a tipy“, ve které získáte spoustu užitečných a inspirujících informací a vědomostí.

K zajímavým přednostem tohoto serveru patří i soutěž o reklamu v hodnotě 1000,- Kč zdarma.

Hyperlinx.cz, stejně jako server Živě.cz, provozuje společnost Computer Press, a. s.

Diskuze (77) Další článek: Bleem skončil

Témata článku: Neomezený přístup, Lin, Hype, Web Mail, Side, Vyskakující okno


Určitě si přečtěte

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

** Podzimní vydání Windows 10 přinese jen minimum novinek ** Aktualizace ponese formální označení 20H2 ** Microsoft mění názvy v programu Windows Insider

Lukáš Václavík | 17

AR není ani po letech žádný trhák. Teď to zkusí Hybri, který svleče vaše kamarádky

AR není ani po letech žádný trhák. Teď to zkusí Hybri, který svleče vaše kamarádky

** Rozšířené realitě i po letech chybí praktické využití ** Selhaly mobilní aplikace i AR brýle ** Floridské studio to proto zkusí přes bizarní erotiku Hybri

Jakub Čížek | 20

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

** Jaké jsou výhody a nevýhody hraní na počítači? ** Co mají společného a v čem se liší Xbox One, PS4 a Switch? ** Na čem hrát, když nemáte výkonné PC ani konzoli?

Lukáš Václavík | 124

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

** Total Commander je fernomén mezi správci souborů ** Našli jsme 11 povedených alternativ ** Zvládnou to samé a ke všemu jsou většinou zadarmo

Karel Kilián | 87

Apple vychrlil novinky: Nové operační systémy a příprava na vlastní procesory

Apple vychrlil novinky: Nové operační systémy a příprava na vlastní procesory

** Apple dnes představuje novinky ** Tradiční keynote v rámci konference WWDC probíhá jen online ** Nové operační systémy, ale i něco navíc

David Polesný | 109


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11