Startuje Hyperlinx.cz - vše, co chcete, na Linuxu

20. listopadu 2001
Bleem skončil SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT
V pondělí přešel do ostrého provozu nový freewebhosting Hyperlinx, který zdarma a bez reklam poskytuje kromě statických souborů i PHP, MySQL, SSI, FTP na neomezeném prostoru.
Hyperlink.cz je se svými více jak 20 tisíci registrovanými weby na čelném místě mezi českými freewebhostingovými servery. Každému uživateli nabízí neomezený prostor pro jeho internetový obsah, nevnucuje reklamní bannery ani reklamní e-maily a je zdarma.

Jenže co když budete chtít dynamické stránky pracující s databázemi? Co když budete chtít server, kam můžete vystavit své stránky využívající PHP skriptů a databáze MySQL?

Od 19. listopadu je vám k dispozici nový freewebhostingový server Hyperlinx.cz. Stejně jako Hyperlink.cz i Hyperlinx.cz je otevřen každému: umožňuje využít neomezeného prostoru pro váš internetový obsah, plně podporuje skripty PHP 4.0 a databázi MySQL. Umožňuje serverem vkládané vsuvky SSI (Server Side Includes), zdarma získáte doménu třetího řádu ve tvaru neco.hyperlinx.cz, automaticky jsou vám k dispozici předpřipravené skripty jako anketa, kniha návštěv a mnohé další, pro přenos souborů můžete využít FTP protokolu. To vše zdarma, bez vnucené bannerové reklamy, vyskakujících oken anebo reklamních e-mailů do vaší schránky.

Starší Hyperlink.cz se pyšní on-line wysiwyg HTML editorem El Barto, novější Hyperlinx.cz přináší jiné „lahůdky“. Na serveru je instalováno rozhraní pro jednoduchou správu databází phpMyAdmin 2.2.1, a dále i ZendOptimizer zajišťující rychlejší provádění PHP skriptů.

Kromě FTP přístupu je všem uživatelům služby k dispozici i administrační webové rozhraní pro přístup k vlastním datům každého uživatele a práci s nimi – vytváření, mazání, přesouvání a kopírování souborů i celých adresářů je tak dílem okamžiku.

Na webu naleznete kromě téměř povinných sekcí jako „Často kladené otázky“ i mnohé další informace, které již nejsou zcela obvyklé. Jedná se např. o část „Rady a tipy“, ve které získáte spoustu užitečných a inspirujících informací a vědomostí.

K zajímavým přednostem tohoto serveru patří i soutěž o reklamu v hodnotě 1000,- Kč zdarma.

Hyperlinx.cz, stejně jako server Živě.cz, provozuje společnost Computer Press, a. s.

Diskuze (77) Další článek: Bleem skončil

Témata článku: Web Mail, Lin, Side, Vyskakující okno, Hype, Neomezený přístup


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 48

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 96

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky