Reklama

Startuje „Červen měsíc audioknih”. Přináší tituly se slevou až 60 %

Objevte audioknihy, které vás nenechají spát. Právě teď si je navíc pořídíte výrazně levněji.
Startuje „Červen měsíc audioknih”. Přináší tituly se slevou až 60 %

Na každý červnový týden má Audioteka, největší audioknižní platforma v Česku, připravené zhruba čtyři desítky titulů, z nichž každý bude k dostání jen za 149 Kč. U některých děl tak ušetříte více než polovinu původní ceny.

Ve výběru nechybí žádný z posluchačsky oblíbených žánrů. Detektivky, thrillery, sci-fi a fantasy doplňují faktografická díla i tituly zaměřené na osobní rozvoj. Postupně tak bude za zvýhodněné ceny k mání například Flanaganova série Hraničářův učeň ve velmi zdařilém podání Matouše Rumla. Z detektivních příběhů najdete v rámci akce například díla Jamese Rollinse, fajnšmekři zase ocení legendárního Anthonyho Ryana.

Pohodlný poslech s vylepšenou aplikací

Poslech příběhů si vychutnáte díky aplikaci Audioteka, která je dostupná pro Android a iOS. Nabízí řadu funkcí pro přehrávání na míru. Kromě zrychlování zvuku, posouvání příběhu po časové ose, podpory Apple Car Play či Android Auto k nim nově patří také možnost ovládání přes hodinky Apple Watch nebo s podporou Alexa. Zakoupené tituly lze rovněž stáhnout ve formátu MP3 pro poslech offline.

Než se pro nákup rozhodnete, můžete se sami přesvědčit o kvalitě zpracování. U každého titulu je totiž několikaminutová ukázka či jeden díl k poslechu zdarma. 

K akci „Červen měsíc audioknih“, jejímž iniciátorem je americká Asociace vydavatelů audioknih (APA), se Audioteka přidává již pátým rokem. Seznam titulů za zvýhodněnou cenu najdete zde .

Našimi tipy, které si můžete hned první červnový týden pořídit za 149 Kč, jsou:

Klepněte pro větší obrázek

Agatha Christie: Nultá hodina

Gull’s Point, přímořské sídlo lady Tressilianové u rybářské vesnice, hostí na první pohled tak trochu zvláštní společnost. Ve stejnou dobu sem zamíří chráněnec zesnulého sira Tressiliana a slavný tenisový hráč Nevil Strange, jeho stávající i bývalá manželka. A pak také dva muži, kteří mají s oběma ženami nedořešené milostné vztahy. Poslechněte si napínavý příběh od královny detektivek s inspektorem Battlem v hlavní roli. Dějem provází Zdeněk Kupka.

Klepněte pro větší obrázek

Anthony Ryan: Píseň krve

První díl epické fantasy ságy Stín krkavce od autora bestsellerů Anthonyho Ryana. Vélin Al Sorna je od dětství cvičen k boji a zabíjení ve službách Víry. Šestý řád se stal jeho jedinou rodinou. Vélinův otec, který sloužil jako rytíř králi Janusovi, ho totiž v deseti letech opustil a zanechal na prahu řádu. Chlapec ho za to nenávidí, postupně však odhaluje důvody, které ho k tomu vedly. I podrobnosti o své mrtvé matce. Nakonec stojí před velkou pravdou: čeká ho budoucnost, která změní nejen království, ale celý svět. Namluvili Pavel Soukup a Ivan Lupták.

Klepněte pro větší obrázek

Pavel Šíma: Na plný koule

V osmadvaceti měl všechno, co kdy od života chtěl. Pavel Šíma ale vše zahodil. Stal se dobrovolně nezaměstnaným, odjel na dva měsíce na Kubu a sepsal pro svého ztraceného kamaráda dopis s návodem, jak toho může dosáhnout i on. Audiokniha přináší stovku odzkoušených lifehacků, mimo jiné jak postupovat v životě rychleji než 95 % lidí okolo. Jak večer usínat s úsměvem, i když celý den stál za nic. Ale hlavně – jak všeho dosáhnout tak, abyste nenas..li lidi okolo sebe. Dejte si tuto báječnou (info)jízdu v podání Jana Eislera.

Více informací o nabídce i dalších titulech naleznete na www.audioteka.cz

Další článek: Více činnosti v jednom kroku. V Dokumentech Google naráz vyberete více textových pasáží

Témata článku: Reklama, Prezentace klientaSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony
Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Ať už se chcete pochlubit fotkami z dovolené na velké obrazovce, nebo si přehrát video uložené na disku počítače, neobejdete se bez zrcadlení obrazovky. Ve výchozím stavu jej podporuje Windows i Android.

Stanislav Janů
NávodyTelevizeWindows
Hry zadarmo, nebo se slevou: Humble pokračuje a drsná první světová ve střílečce Tannenberg

Hry zadarmo, nebo se slevou: Humble pokračuje a drsná první světová ve střílečce Tannenberg

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Michal Maliarov
Hry zdarmaSlevové akce
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware