Staňte se prvním majitelem Samsungu GALAXY S III

(inzerce) Samsung Galaxy S III se začne prodávat 4. června. Díky soutěži je šance získat jej dříve a úplně zadarmo.

Mnozí z vás už nedočkavě odpočítávají dny do uvedení vlajkové lodi Samsungu na český trh. Stane se tak již 4. června. Pokud vás ale čekání nebaví a chcete mít nový telefon GALAXY S III dříve než ostatní, zapojte se do soutěže, která právě běží na Facebook fanpage Samsung Česko a Slovensko. Když správně odpovíte na soutěžní otázku, může tenhle vychytávkami nabitý stroj říkat pane právě vám. Tak proč to nezkusit?!

Klepněte pro větší obrázek 

Pokud ještě váháte, nabízíme vám ochutnávku vlastností, které GALAXY S III skrývá ve svém tenkém, atraktivním těle. Hnacím motorem tohoto smartphonu je čtyřjádrový procesor, který se postará o rychlost a plynulost všech úkonů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jako jeden z mála podporuje NFC technologii, můžete ho ovládat hlasem, reaguje na vaše pohyby, rozpozná vaši tvář nebo třeba vybere ty nejlepší foto snímky za vás. Ty si pak prohlédnete buď na HD Super AMOLED displeji, který má velikost 4,8“, nebo si je jednoduše a bezdrátově přetáhnete na obrazovku televize díky funkci AllShare Cast. Zkrátka, snaží se vám život ulehčit a to nejen v rámci volnočasových aktivit, ale také během pracovních aktivit.

Klepněte pro větší obrázek
Další článek: Linux Mint: Jak vypadá distribuce, která tvrdí, že je hezká?

Témata článku: Samsung, M/s, Majitel, Foto soutěž 2016, Cast, První majitel, Galax, Galaxy, Televize Samsung, Galaxy S, Televize na zeď na Mall.cz

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači