Stáhněte si web offline

Každý den se prohánět po svých oblíbených stránkách a dívat se, zda se nezměnily není nutné. Můžete si stáhnout buď celou webovou prezentaci nebo jen její vybrané části a ty si pak jen aktualizovat, pokud tedy aktualizace proběhla. Pomůže k tomu sharewarový Offline Explorer? Já osobně lepšího kandidáta neznám.
Program Offline Explorer je jedním z nejlepších pomocníků pro automatizované stahování webových stránek, pochází z dílen Meta Products. Po menší chvíli stahování a naprosto bezproblémové instalaci se po spuštění objeví okno průvodce, do kterého stačí postupně nadefinovat adresu stránek, obsah, který chceme stahovat (obrázky, texty, videa, komprimované soubory, atd.) a také hloubku stahování (počet odkazů, které po sobě vzájemně následují).

Klepněte pro větší obrázek

Jak je vidět z obrázků, prostředí programu je jednoduché a musím potvrdit, že je také velice intuitivní a není zde žádný problém, který by mohl nastat. Práce se dá rozdělit do množství různých projektů, z nichž každý může mít nadefinovány různé podmínky, adresy apod. Na počítačích s rychlejším připojením k Internetu by se jich dalo zvládnout opravdu hodně. Navíc se dá nastavit i „rychlost“ připojení, kterou program zabere a která se dá nastavit od „pozadí“ až po nejrychlejší, který využívá celou přenosovou rychlost.

Klepněte pro větší obrázek

Celá aplikace je rozdělena na tři okna. Levá část se dělí na „karty“ Projekty a Mapa, kde si můžete na kartě „mapa“ vybrat stažené dokumenty a ty si potom vpravo můžeme v jakémsi prohlížeči rovnou prohlédnout. Ve spodním okně se zobrazuje přehled stahování souborů. Nutno podotknout, že počet naráz stahovaných souborů se dá nastavit od jednoho po několik desítek.

Klepněte pro větší obrázek

Nastavitelných položek je zde mnoho, ale program skvěle pracuje i ve standardním nastavení od výrobce. Položek je ale i přesto tolik, že si dokáže opravdu každý nastavit vlastnosti podle svého „gusta“.

Co říci závěrem? Jedná se určitě o jeden z nejlepších tzv. offline Explorerů, který jsem vyzkoušel, k čemuž jistě přispívá také možnost volby jazyka, kde sice nenalezneme náš jazyk, ale slovensky se s vámi program jistě domluví. Pokud se rozhodnete ho vyzkoušet, budete stahovat soubor o velikosti cca 1 MB.

Diskuze (18) Další článek: Taška na obrázky

Témata článku: Stahovaný soubor, Offline, Nejlepší rychlost, Nejlepší pomocník, Levá část, Stahování, Nejlepší program, Dali


Určitě si přečtěte

Konec modrých obrazovek smrti? Microsoft vydává mimořádnou aktualizaci pro Windows 10
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Chytré hodinky Honor a Huawei se zbavily největší brzdy. Naučily se instalovat aplikace
Filip Kůžel
HonorHodinkyMobilní aplikace
Japonská MANA může být 80× výkonnější než sebelepší tranzistorový procesor

Japonská MANA může být 80× výkonnější než sebelepší tranzistorový procesor

** Tranzistory současných počítačů vyzařují při přepínání teplo ** Na Tokijské univerzitě proto vyvíjejí adiabatické procesory ** Využívají supravodivost a jsou 80× úspornější

Jakub Čížek | 48

Jakub Čížek
TranzistoryProcesoryTechnologie
Elon Musk podpořil Signal jako náhradu WhatsAppu. Aplikaci okamžitě zavalili uživatelé
Markéta Mikešová
WhatsAppElon MuskFacebook
Windows 10 vylepšují správu aktualizací ovladačů hardwarových komponent počítače
Karel Kilián
OvladačeWindows UpdateWindows 10
Výmluvy filmových pirátů jsou stejně ostudné jako český autorský zákon (komentář)

Výmluvy filmových pirátů jsou stejně ostudné jako český autorský zákon (komentář)

** Autorský zákon vůbec nerespektuje internet a současnou realitu. ** Je stahování filmů legální a jaké se na to vztahují výjimky? ** Proč a za co všechno platíme výpalné?

Lukáš Václavík | 361

Lukáš Václavík
PirátstvíHudba, filmy, seriály
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián | 22

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
Messenger a Instagram přicházejí v Evropě o funkce. Kvůli nové směrnici o soukromí
Vladislav Kluska
EvropaInstagramFacebook Messenger

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest rychlých Wi-Fi 6 routerů

Jak ztišit počítač

Velký test mATX skříní