Stáhněte si: servisní balíček na Visual Studio 6

Dobrá zpráva: první servisní balíček pro nedávno uvedené Visual Studio 6 je na světě. Horší zpráva: jeho plné balení má skoro 42 MB, takže to není nic pro majitele tenkých linek. Takže, na co ještě čekáte?
Dobrá zpráva: první servisní balíček pro nedávno uvedené Visual Studio 6 je na světě. Horší zpráva: jeho plné balení má skoro 42 MB, takže to není nic pro majitele tenkých linek. Takže, na co ještě čekáte? Přihlaste se na http://www.microsoft.com/msdownload/vstudio/full.asp, ať to máte za sebou.

Microsoft uvádí, že majitelé "Enterprise Edition" balíku Visual Studio a předplatitelé MSDN (Universal a Professional) obdrží Servise Pack zdarma; první ve speciální zásilce, druzí coby součást pravidelné listopadové dodávky (přichází obvykle ve druhé polovině měsíce). Jak už jsme na Živě uvedli, servisní balíček obsahuje opravy chyb zasahujících runtime programy, takže se jej doporučuje nainstalovat zejména tehdy, když hodláte runtime programy vytvářet. Stručný přehled oprav, které Service Pack adresuje, je na adrese http://msdn.microsoft.com/vstudio/sp/fixes.asp.

Mimochodem, Microsoft byl koncem minulého týdne velice pilný v uveřejňování nových betaverzí programů a nových servisních balíčků. Na druhý pokus to zkusil s Office 97 Service Release 2 (poprvé musel opravu pro velké množství nedodělků stáhnout z webu), a na světě je také Internet Explorer 5.0 beta 2, i když bohužel pouze pro registrované testery. Office 97 SR2 jsem zatím neměl možnost testovat, Internet Explorer 5.0 beta 2 ano a je to skutečně podstatně jiný program než první beta; záhy podám zprávu.

Váš názor Další článek: Čipové karty lze programovat ve Windows

Témata článku: Microsoft, Internet Explorer, Visual Studio, První dodávka, Servisní balíček, První pokus, Balíček, Visual, Nový předplatitel, Stud

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost