Stáhněte si Service Pack 2 pro Visual Studio 6.0

Microsoft 21. ledna uvolnil Service Pack 2 pro Visual Studio 6.0. Aplikace tohoto SP2 je doporučena pro všechny nástroje Visual Studia.
Microsoft 21. ledna uvolnil Service Pack 2 pro Visual Studio 6.0. Aplikace tohoto SP2 je doporučena pro všechny nástroje Visual Studia. Service Pack 2 obsahuje všechny opravy obsažené v Service Packu 1 a speciálně řeší problém s instalací programů třetích stran, které se po instalaci Visual Studia 6.0 začaly chovat neočekávaně nebo padaly.

Tento SP2 také obsahuje všechny potřebné Visual J++ soubory potřebné k přizpůsobení se počátečnímu rozhodnutí vydaného soudcem Ronaldem H. Whytem federálního oblastního soudu. Jako všechny Service Packy, Microsoft doporučuje všem vývojářům ve Visual Studiu 6.0 aplikaci SP2 před kompilací svých programových produktů a jejich distribucí.

Service Pack 2 je dostupný ve dvou variantách:

  • základní: určena pro vývojáře ve Visual Basicu 6.0, Visual InterDev 6.0, Visual J++ 6.0 a Visual ForPro 6.0.
  • plná: jedná se o základní variantu s aktualizací souborů pro vývojáře ve Visual C++ 6.0
Tento Service Pack 2 je určen pro plnou verzi Visual J++ 6.0. Pokud máte nainstalováno Visual J++ 6.0 Technology Preview 2, je nutné provést jeho kompletní odinstalování a nainstalovat plnou verzi Visual J++ 6.0. SP2 je kompatibilní i s 30-denní zkušební verzí Visual J++ 6.0 (30-day Trial Edition).

Instalační soubor záklaní varianty má velikost cca 16MB, plná varianta má potom velikost skoro 40MB. SP2 si prozatím můžete stáhnout z domovské stránky Visual Studia. Na českém EMWACu o něm zatím žádné zprávy nejsou, ale určitě se tam brzo bude.

Váš názor Další článek: Vzniká bezdrátový gigant v obchodu za 56 miliard!

Témata článku: Microsoft, Visual Studio, Service pack, Plná verze, Service, Potřebná aplikace, Variant, Pack, Varianta, Stud, Trial, Visual, Ronaldo, Vydaná aktualizace

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů