Spusťte si WordPress do minuty!

(Inzerce) Instalovali jste někdy WordPress? Instalace může trvat věky. Nyní vám ukážeme funkci od CZECHIA.COM, díky které si nainstalujete WordPress do minuty.
Spusťte si WordPress do minuty!

Zkoušeli jsme změřit dobu instalace WordPressu na průměrném českém internetu s rychlostí 4Mb a uploadem 500KiB. Což dle nás odpovídá minimální rychlosti běžně dostupného internetového připojení. Přesto nám celá instalace trvala necelých 10 minut. Co kdybychom vám ukázali, že lze nainstalovat WordPress za méně než jednu minutu? I například přes EDGE síť z vašeho telefonu. Nevěříte? Zvládnete to na hostingu od CZECHIA.com díky nové speciální funkci!

Klepněte pro větší obrázek

O co se jedná?

Přední český poskytovatel hostingu CZECHIA.com nedávno spustil plnou podporu pro Open Source aplikace. Vyzkoušeli jste si již její výhody? Díky ní si můžete snadno nainstalovat a spravovat více než dvacet Open Source aplikací.

Co vše zvládne?

Zvládne za vás nainstalovat více než 20 různých Open Source aplikací do několika minut, některé dokonce během několika sekund. Bez žádného stahování velkých datových souborů a nahrávání na FTP. Stačí jednoduše zadat několik údajů o nové stránce a aplikace se nainstaluje zcela sama. Nejoblíbenější WordPress zvládnete do minuty.

Běžný postup instalace WordPressu včetně časů

Vycházíme-li ze stavu, že nemáme instalační Wordpress soubor a máme u CZECHIA.com zřízený na vybrané doméně Linux Plus webhosting včetně přístupu k FTP serveru, pak musíme provést následující postup (od bodu 1 stopujeme čas):

  1. Najdeme si pomocí vyhledávače aktuální WordPress instalační soubor
  2. Stáhneme instalační balík systému WordPress
  3. Rozbalíme soubor se systémem WordPress do námi vybrané složky
  4. Nahrajeme všechny soubory instalačního balíku WordPress do FTP (jsme na 5m:20s)
  5. Instalace, nastavení DB -  vyplnění všech vyžadovaných polí (mezičas 7m:30s)
  6. První přihlášení (8 minut)

Instalace pomocí aplikace CZECHIA.com

Nastavíme stejnou výchozí situaci, včetně zřízeného webhostingu Linux Plus.

  1. V Centru administrace kliknutím na ikonu zvolíme instalaci WordPressu
  2. Vyplníme několik informací o novém webu - zda chcete zálohu, vyberete verzi, zadáte libovolné přihlašovací údaje a vyplníte titulek webu.
  3. Kliknete na „Instalovat“ (0m:43s)
  4. A váš nový WordPress je připraven k použití. (1m)

Jak vidíte, opravdu je rozdíl mezi ruční a instalací s CZECHIA.com. Pro objektivitu jsme do času nezapočítali instalaci jiné jazykové verze, například češtiny. U CZECHIA.com je i výběr jazyka na jedno kliknutí. Oproti tomu se ruční instalace jiného jazyku může protáhnout i na několik minut.

Spusťte si i vy WordPress do minuty! Nebo si vyberte z dalších více než dvaceti Open Source aplikací. Pro otestování vám dáváme první měsíc hostingu zdarma! Využijte

Další článek: OneWeb zajistí celosvětový satelitní internet. Pomohou ruské rakety

Témata článku: WordPress, Instalační balík, Titulky, Mine, Běžný postup, Ruční instalace

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů