SPT Telecom mění image

Společnost SPT Telecom se hodlá zařadit po bok ostatních evropských národních telekomunikačních...
Společnost SPT Telecom se hodlá zařadit po bok ostatních evropských národních telekomunikačních operátorů změnou svého názvu a loga. Takže k německému Deutsche Telekom, britskému British Telecom a dalším přibude pravděpodobně na jaře příštího roku český Czech (nebo rovnou Český) Telecom. Zbaví se tak zkratky SPT, která si v průběhu let vysloužila interpretaci "Společnost Proti Telefonování". Zkratka SPT bude nahrazena usmívajícím se telefonem v barvách, které Telecom používá dosud (tedy modrá a žlutá). Přeměna image Telecomu již nyní stála nemálo peněz. Bývalý generální ředitel Jiří Makovec si totiž zaregistroval názvy Český Telecom a Czech Telecom u Úřadu průmyslového vlastnictví, takže je Telecom musel od něj odkoupit.

Stejně jako zkratky SPT v názvu se snaží Telecom zbavit staré infrastruktury a vybudovat moderní telekomunikační síť. To se jí, vzhledem k podmínkám, ve kterých tuto síť buduje, samozřejmě daří. Změna názvu a loga, jejímž hlavním cílem je přeměna stávajícího nevalného image SPT Telecom na "přátelskou komerční společnost", by mělo být vyvrcholením restrukturalizace společnosti, která v současnosti stále probíhá.

Váš názor Další článek: ACT! od Symantecu v programu Microsoftu

Témata článku: Starý telefon, SPT Telecom, Telecom, Komerční let, Tel


Určitě si přečtěte

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

** Srovnali jsme fixní LTE připojení od tuzemských operátorů ** Liší se rychlostmi, cenou i podmínkami ** Na co všechno dát pozor?

Lukáš Václavík | 43

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

** Mobil za 8 000 Kč uspokojí většinu uživatelů ** Klasické foťáky stačí, širokáče ale zklamaly ** Zásadní jsou rozdíly ve výkonu

Časopis Computer | 5

Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

** V nových mobilech se začíná objevovat tajemná zkratka UWB ** Jde o další technologii, jak navzájem propojit různá zařízení ** Oproti Wi-Fi a Bluetooth má řadu výhod

Lukáš Václavík | 35


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu