Spotify | Hudba, filmy, seriály

Spotify umožní zablokovat si interpreta. Ten vám zmizí z celé služby

Spotify umožní zablokovat si interpreta. Ten vám zmizí z celé služby

Spotify konečně po letech odmítání přijde s možností, jak si zablokovat nechtěné interprety. Ti se vám po zablokování nebudou ukazovat v automatických playlistech, rádiích a v knihovně. Novinka by měla být dostupná v jedné z nadcházejících aktualizací aplikace.

Pokud máte interpreta, kterého prostě nemůžete vystát, nebo se vám v rádiích objevují tací, které příliš nemusíte, novinka vám v tomto ohledu pomůže. Zablokovaný interpret totiž zmizí kompletně z celé služby. Nepůjde tedy přehrát jak z vaší knihovny, tak ani v rámci různých rádií a playlistů – ať už ručních, či automatických. To přináší ale i jednu nevýhodu – pokud si přeci jen budete chtít něco od něj pustit, musíte jej nejprve odblokovat.

Klepněte pro větší obrázek
Zablokovaný umělec se nebude zobrazovat nikde v rámci služby (foto: Thurrott)

Spotify oficiálně tvrdí, že podobnou funkci nechystá, novinka se objevila malé skupině uživatelů v aplikaci pro iOS a je zcela funkční. Na jiných platformách se zatím neobjevila. Mezi ostatní se do běžné verze dostane snad brzy.

Spotify a další služby čekají změny:

Zdroj: Thurrott

Diskuze (25) Další článek: Uber plánuje samořízená kola a skútry. Dojedou na nabíječku či k vám domů

Témata článku: Spotify, Mobilní aplikace, Rádio, Hudba, filmy, seriály, Interpret, Automatický playlist, Playlist, Nadcházející aktualizace, Aplikace, Novinka, Thurrott, Knihovna, Běžná verze, Malá skupina, Služba

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk