Spotify

Spotify se snaží být virální, vytvoří playlist i pro zvířecí mazlíčky. Na výběr je pes, kočka, papoušek, křeček a leguán

Spotify nabízí nový generátor playlistů, který o sobě tvrdí, že vytvoří seznam hudby pro domácí zvířata. Novinka asi nebude mít příliš velké reálné využití, spíš se zdá, že Spotify se pouze pokusilo vytvořit virální obsah, což se mu doteď příliš nedařilo.

Playlist nemůžete vygenerovat v aplikaci, přístup k němu dostanete jen přes desktop. Prvním krokem je navštívit stránku Pet Playlist, kde máte na výběr z pěti mazlíčků – psa, kočky, papouška, křečka a leguána.

Jakmile si své zvíře zvolíte, musíte o něm vyplnit několik informací. Týkají se jeho povahy, tedy zda je energické, přátelské a podobně. Vyplnit musíte i jeho jméno. Na konci celého procesu Spotify uvede, že písničky sladí s vaším osobním vkusem, a vygeneruje skladby, které se mají líbit jak vám, tak zvířeti.

Těžko říct, jestli bude playlist trvalý, nebo jde jen o časově omezenou nabídku. Jako rychlá zábava ale může posloužit. Nicméně autorka textu vlastní leguána, playlist mu vygenerovala a příliš nadšený z něj nebyl. Obecně hraní hlasité hudby nebude pro zvířata to nejlepší.

Diskuze (3) Další článek: Elon Musk: Tesly budou brzy mluvit na lidi

Témata článku: Spotify, Pes, Papoušek, Mazlíček, Zvíře, Kočka, Křeček, Zvířecí mazlíček, Playlist


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky