Spotify | Hudba, filmy, seriály | Předplatné

Spotify má nové levné předplatné Duo pro páry. Musí ale bydlet společně

Spotify se snaží se svou nabídkou předplatných cílit opravdu na všechny a nyní do světa rozšiřuje další typ – Duo pro páry. Za 7,99 eura získají dva uživatelé plnohodnotný přístup ke službě. Musí ale bydlet na stejné adrese.

Hudební služby se předhánějí v tom, která zvládne přesvědčit více uživatelů, aby si ji předplatili. Velký náskok má oproti konkurenci Spotify, které ale rozhodně neusíná na vavřínech.  Tentokrát nepřináší nové funkce, ale předplatné. Duo pro páry se zařadí mezi stávající nabídku a celkem je tak možné vybírat ze 4 variant.

Klepněte pro větší obrázek 
Kompletní nabídka tarifů od Spotify.

Klasické předplatné pro jednoho přitom začíná na 5,99 eura a nabízí neomezený přístup k databázi skrze všechny dostupné aplikace a i offline poslech. Rodinný plán pak umožňuje za cenu 8,99 eura přístup až 6 uživatelů, kdy každý má svou vlastní knihovnu (účet), k čemuž Spotify přidá i hromadný playlist s písničkami, které se líbí všem. Studenti mohou využít zlevněný tarif, který stojí pouhých 2,99 eura.

Nové Duo se tak s cenou 7,99 eura řadí mezi klasický osobní a rodinný tarif. Využít jej mohou 2 uživatelé (účty) a k dispozici mají i společný playlist, musí ale žít na stejné adrese. Omezení je tak stejné, jako u rodinného tarifu a Spotify se tak snaží zabránit sdílení tarifu mezi přáteli apod. U partnerského tarifu, kde jde jen o dva účty, ale omezení nedává tolik smysl. Pokud tedy provozujete vztah na dálku, tohle řešení nemusí být pro vás.

Diskuze (12) Další článek: Přichází Snapdragon Wear 4100+. Hodinky budou rychlejší a déle vydrží

Témata článku: Software, Spotify, Hudba, filmy, seriály, Mobilní aplikace, Předplatné, Účet, Uživatelé, BYD, Tarif, Euro, Přístup, Stejná adresa, Duo, Playlist, Software na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Jak nenaletět při koupi telefonu z AliExpressu. Hledejte chybějící loga, to horší je nakonec pravda

Jak nenaletět při koupi telefonu z AliExpressu. Hledejte chybějící loga, to horší je nakonec pravda

** Aliexpress je lákavým prostředkem pro koupi levného telefonu ** Najdete zde hlavně nepovedené kopie a podezřele levné telefony ** Nenechte se zlákat, prodejci často zamlčují reálné specifikace

Martin Chroust
AliExpressJak...Kopie
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Samohybná houfnice CAESAR zasáhla projektilem Excalibur cíl vzdálený 46 km. To je dělostřelecký rekord

Samohybná houfnice CAESAR zasáhla projektilem Excalibur cíl vzdálený 46 km. To je dělostřelecký rekord

** Raytheon a Nexter použili houfnici CAESAR k testu naváděné dělostřelecké munice s prodlouženým dostřelem Excalibur ** Při této zkoušce zasáhla dotyčná munice dva cíle ve vzdálenosti přesahující 46 kilometrů ** To je nový rekord pro palbu dělostřeleckého systému

Stanislav Mihulka
RekordyZbraněArmáda
Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy