Spolupráce SmartDB Corporation a INTERSOLV

Během včerejšího dopoledne společnosti SmartDB Corporation...
Během včerejšího dopoledne společnosti SmartDB Corporation a INTERSOLVw oznámily dohodu o strategické spolupráci. Jak vyplývá z jednotlivých bodů této dohody, PVCS (stěžejní množina produktů společnosti INTERSOLV pro podporu vývojového procesu) bude integrována se sadou produktů SmartDB Workbench (určenou především pro vizuální návrh a implementaci převodu dat ze starších aplikací do relačních databázových systémů). Zákazníci SmartDB Corporation nyní budou mít přístup k PVCS, včetně PVCS Version Manageru, PVCS Trackeru a PVCS Configuration Builderu. "Opravdu nás těší, že jsme členy programu ICP," říká Shirley Kumamotová, manager odpovědný za produkty SmartDB. Uvedené nástroje s certifikací SmartDB jsou k dispozici již dnes.

Jako nejnovější člen programu rozšiřování hlavních partnerů INTERSOLV (tzv. ICP program) se SmartDB Corporation připojuje k dalším významným společnostem, mezi které patří i Visul Systems, Greenbrier&Russel, PowerCerv či WinMill Software. Bližší informace lze získat na této adrese www.intersolv.com/whatsnew/wn_pr980323.html.

Váš názor Další článek: Už nejde jen o zvuk

Témata článku: Software, Spol, Spolupráce, Tracker


Určitě si přečtěte

Google mapy, Seznam mapy, Apple mapy... Velké srovnání šesti internetových map. Kdo to dělá nejlépe?

Google mapy, Seznam mapy, Apple mapy... Velké srovnání šesti internetových map. Kdo to dělá nejlépe?

** Která klasická webová mapa se vám líbí nejvíce? ** Srovnali jsme šest velkých služeb v několika situacích ** Hlasujte v anketě

Jakub Čížek | 81

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

** Srovnali jsme fixní LTE připojení od tuzemských operátorů ** Liší se rychlostmi, cenou i podmínkami ** Na co všechno dát pozor?

Lukáš Václavík | 33

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Podrobný návod, jak hledat ve starých matrikách informace o předcích a nemuset při tom ani vstát od počítače. Základy internetové genealogie.

Marek Lutonský | 59


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk