Spolupráce ohledně Repository bude pokračovat

PLATINUM technology bude i do budoucna spolupracovat se společností Microsoft na dalším vývoji produktu Microsoft Repository.
PLATINUM technology bude i do budoucna spolupracovat se společností Microsoft na dalším vývoji produktu Microsoft Repository. Právě včera totiž byla uzavřena dohoda o pokračování spolupráce mezi těmito společnostmi.

Živě komentuje: Jak plyne ze slov Mikaela Wipperfelda, vice-prezidenta společnosti PLATINUM technolgy, tato spolupráce by měla být velmi výhodná pro obě strany. Osobně se však domnívám, že více získává Microsoft, neboť více než desetileté zkušenosti specialistů od PLATINUM v této oblasti mohou být pro softwarového giganta k nezaplacení. Doufejme tedy, že spolupráce těchto dvou firem přinese další významné úspěchy, mezi které v nedávné době patřilo například předvedení Microsoft Repository na platformě Solaris UNIX či doplnění nástroje Data Transformation Services (Microsoft) o DecisionBase. Právě aktivity ze strany PLATINUM technology směřující k implementování Microsoft Repository na jiné platformy než MS Windows NT a SQL Server dávají tušit, že produkty Microsoftu budou do budoucna i na jiných platformách než okenních.

Váš názor Další článek: Motorola na více vrstvách

Témata článku: Microsoft, Spolupráce, Spol, Platinum


Určitě si přečtěte

Podívejte se, co dokáže vyrobit jedna z nejexotičtějších 3D tiskáren v Česku

Podívejte se, co dokáže vyrobit jedna z nejexotičtějších 3D tiskáren v Česku

** Na jaře tiskla unikátní české respirátory ** Používá ji třeba Škoda Auto, a.s. ** Zajeli jsme se podívat do pražského showroomu 3Dees

Jakub Čížek | 12

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 4

Není jen Flightradar: Našli jsme další aplikace pro sledování letadel, některé ukážou i víc

Není jen Flightradar: Našli jsme další aplikace pro sledování letadel, některé ukážou i víc

** 8 služeb pro sledování leteckého provozu ** Nejznámější je Flightradar24, ale alternativy leckdy prozradí více ** Letadla i v této pohnuté době čile létají a je co pozorovat

Karel Kilián | 14


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk