SPIS v přímém přenosu

Pokud máte rádi konference a nechcete vstávat od počítače, můžete se dnes dívat na konferenci Státní a veřejná správa v informační společnosti v přímém přenosu na Internetu.
Pokud máte rádi konference a nechcete vstávat od počítače, můžete se dnes dívat na kvalitně obsazenou konferenci Státní a veřejná správa v informační společnosti v přímém přenosu na Internetu. Ve spolupráci se serverem live.atlas.cz připravila SPIS možnost sledovat přímý přenos celé konference přes Internet. Podmínkou je instalovaný Microsoft Media Player 6.2.

O náplni konference jsme již na Živě psali. Zbývá tedy dodat kompletní adresu, kde se můžete podívat na aktuální průběh konference: http://live.atlas.cz/spis/spis28.asx

Váš názor Další článek: Computer 10/99

Témata článku: Internet, Přenos, Spis, Přímý přenos, Prim25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Ohromující růst Realme o 4104 procent. Značka už je v TOP 4 v Česku, Řecku i ve Slovinsku

Ohromující růst Realme o 4104 procent. Značka už je v TOP 4 v Česku, Řecku i ve Slovinsku

Producent chytrých mobilních telefonů realme pokračuje v úspěšném tažení. Za 12 měsíců od vstupu na český trh se vypracoval do TOP 4 nejdodávanějších značek u nás a dle dat výzkumné společnosti Canalys vykázal ohromující meziroční nárůst o 4104 procent. Značce realme se daří i v Řecku a ve Slovinsku.

tisková zpráva