Soutěžte o Iphone 5 nebo vstup do kina

(inzerce) Soutěžte s provozovatelem webhostingových a serverhostingových služeb Gigaserver.cz o vstupenky do kina a nový Iphone 5.
Soutěžte o Iphone 5 nebo vstup do kina

Klepněte pro větší obrázek

Jeden ze zavedených hráčů na českém webhostingovém trhu se rozhodl opět připravit pro své klienty něco navíc – možnost získat za běžnou operaci s .CZ doménou vstupenky do multikina nebo dokonce nový Iphone 5. V minulém roce každý klient, který si zaregistroval novou .CZ doménu obdržel jako dárek k registraci USB Flash disk – tento rok pokud u GIGASERVER.CZ registrujete nebo prodloužíte .CZ doménu máte možnost za tuto operaci získat vstupenky do multikina nebo dokonce nový Iphone 5. Kompletní informace naleznete také na stránkách služeb GIGASERVER.CZ.

K nové .CZ doméně vstupenky do multikina nebo Iphone 5

Každý, kdo si u GIGASERVER.CZ registruje nebo prodlouží svou .CZ doménu, má možnost každý den získat vstupenky do multikina. Každý den GIGASERVER.CZ vylosuje 5 uživatelů, kteří obdrží 2 poukazy do multikina. Jednou za 14 dní vylosuje jednoho šťastlivce, který obdrží nový Iphone 5. Celkem bude rozdáno 420 vstupenek do multikina Cinestar nebo Cinemacity dle volby výherce. Zároveň má GIGASERVER.CZ připraveny pro čtrnáctidenní losování 3 Iphony 5, které určitě potěší svého nového majitele.

K zařazení do slosování stačí registrovat zcela novou .CZ doménu nebo prodloužit stávající .CZ doménu prostřednictvím webového formuláře na adrese https://www.gigaserver.cz/hosting-a-domeny/objednavka-sluzeb/

Spravujete více domén pro své klienty? – využijte subregistrátorské rozhraní na adrese https://domeny.gigaserver.cz/ a provádějte hromadné operace.

Soutěž probíhá od 5.11.2012 – do 16.12.2012 tak si pospěšte. Čím více registraci nebo prodloužení s .CZ doménou provedete, tím větší šanci máte získat výhru!

Klepněte pro větší obrázek

Proč českou doménu?

Cena za registraci české domény postupně klesla až na jednu z nejnižších ve světě. Argument ohledně nižší ceny registrace ostatních domén tím pozbývá význam. Webovou prezentaci v českém jazyce už nemá smysl umísťovat na zahraniční nebo generické domény. Alternativou na první pohled sice může být hosting zdarma. Za lákavou nabídkou se ale většinou skrývají úskalí v podobě umístění prezentace na těžko zapamatovatelné subdoméně a nutnosti strpět na takovém webu reklamu poskytovatele. Cena za registraci .CZ domén se opět snížila a tak je možné např. u GIGASERVER.CZ registrovat doménu již za 125 Kč bez DPH na 1 rok registrace. Prodloužení domény je možné provést za stejnou cenu. Transfer domény (změna registrátora) pod správu GIGASERVER.CZ je zcela zdarma – samozřejmě zůstává zachováno stávající předplatné domény.

O společnosti Seonet Multimedia s.r.o. – provozovateli GIGASERVER.CZ

Webhostingové a serverhostingové služby pod značkou GIGASERVER.CZ můžete na českém trhu využívat již od roku 2005. Pro umístění webové prezentace můžete vybírat z 11 webhostingových tarifů s cenou již od 7 Kč měsíčně. Náročnější uživatele uspokojí nabídka virtuálních, dedikovaných a managed serverů. Nově GIGASERVER.CZ spustil službu virtuálního serveru, kde je možné získat za cenu 140 Kč bez DPH měsíčně virtuální server s kapacitou 20 GB prostoru a 512 mb RAM.

Společnost je od roku 2009 akreditovaným registrátorem českých domén, spravuje více jak 13.000 domén s koncovkou.cz.

Další článek: Jaký je tržní podíl Windows 8? Statistické služby zatím mlčí

Témata článku: iPhone, Soutěž, Webová prezentace, Nový iPhone, Stávající nabídka, Zavedení předplatného, Vstup, Nový klient, Zavedený hráč, Nejlevnější iphone X na Mall.cz


Určitě si přečtěte

49" monitor Philips 499P9H: Ať je vám doma lépe než v kanceláři

49" monitor Philips 499P9H: Ať je vám doma lépe než v kanceláři

** Nezvykle protáhlý rozměr odpovídá dvěma monitorům vedle sebe ** Barevné podání a podpora G-Sync míří nad kancelářské nasazení ** Vestavěná kamera umí přihlašování ve Windows

Tomáš Holčík | 29

Windows 10 May 2020 Update je venku. Odstraňuje hesla a přináší Linux

Windows 10 May 2020 Update je venku. Odstraňuje hesla a přináší Linux

** Jarní aktualizace Desítek přináší dost novinek, jsou ale spíš menší ** Zlepšují se stabilita, rychlost i komfort ovládání ** Revoluce ve Windows 10 teprve přijde

Vladislav Kluska | 106


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X