Soutěž: Vyhrajte s Czechií mobilní telefon

(Inzerce) Czechia, přední český registrátor domén, si pro vás připravil velkou únorovou soutěž o mobilní telefon a další zajímavé ceny.
Soutěž:  Vyhrajte s Czechií mobilní telefon

Vyhrát můžete například několik USB flash disků, program inPage na celý rok zdarma a především hlavní cenu soutěže - bílý Xiaomi Redmi Note LTE.

Klepněte pro větší obrázek

Jak můžete vyhrát?

Podmínky jsou jednoduché: Zaregistrujte si nejvíce .EU domén v měsíci únoru a vyhrajete mobilní telefon Xiaomi Redmi Note LTE! Celkem deset zákazníků získá hodnotné ceny dle počtu zaregistrovaných EU domén.

Navíc jsme pro vás po dobu soutěže výrazně snížili cenu .EU domén. Pouze v únoru si tak můžete zaregistrovat nové EU domény jen za 99 Kč bez DPH!

Každý týden v pátek aktualizujeme průběžný stav zde, abyste viděli, kolik vám chybí domén k získání mobilního telefonu.

Získejte bližší informace o soutěži a vyhrajte mobilní telefon!


Czechia.cz – celkové řešení pro vaše projekty

Czechia není pouze registrátor domén. Zajišťuje také celkové řešení vašeho projektu. Od registrace domény, přes webhosting a servery, až k zabezpečení vašeho rozběhnutého projektu pomocí ssl certifikátu. Nebudete tak muset těžkopádně komunikovat s několika firmami a veškeré záležitosti vyřešíte snadno a rychle s nonstop zákaznickou podporou.

1. Registrace domény – u nás máte na výběr

Pomůžeme vám s registrací domén. Třeba i velmi exotických. Vyznáme se. Máme v nabídce již přes 400 doménových koncovek a neustále přidáváme pro vaši spokojenost další. Využijte naši 20ti letou zkušenost s registrací domén z celého světa.

2. Starost o hosting přenechte nám

Plánujete pouze základní představení firmy? Máme pro vás ke každé doméně oblíbenou inPage Mini a to zcela zdarma. InPage je redakční systém, ve kterém si vytvoříte webové stránky opravdu snadno!

Chystáte to větší projekt a třeba i eshop? To hravě zvládne některý z našich profesionálních webhostingů.

Chystáte se na velký projekt? Třeba i celosvětový? Dejte přednost stabilním a výkonným virtuálním serverům.  Na naše servery se spoléhají stovky zákazníků. Proto pro virtuální servery využíváme pouze pečlivě zvolené a optimalizované technologie společností Dell a Cisco. Díky tomu zvládneme i ty nejnáročnější klienty. Přesvědčte se. www.zonercloud.cz

3. Dopřejte vašim návštěvníkům bezpečí

Ukradená hesla, zneužité platební karty vašich zákazníků? Tomu všemu se dá předejít díky SSL certifikátům.  Většina úspěšných projektů již tento certifikát má. Nejen, že vám výrazně pomůže v bezpečnosti, ale také vás zvýhodní v  pozicích u vyhledávačů. My vám pomůžeme i s SSL certifikáty. Využijte zázemí a profesionality jedničky na českém trhu.  www.sslmarket.cz

Představili jsme vám 3 hlavní projekty. inPage, ZonerCloud a SSLmarket. Díky Czechii si tak můžete jednoduše zajistit stabilní, fungující a bezpečný projekt s nonstop zákaznickou podporou.

Další článek: DARPA sponzoruje vědce, kteří uči vařit roboty [video]

Témata článku: Mobilní telefon, Soutěž, Mobilní telefony mini, Note 7, Úspěšný projekt, Tel, Hlavní projekt, Note 4, Mobilní telefony xiaomi, Webhosting, Note 3, Velký projekt, Note, Telefon, Redmi, Mobilní telefon na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Windows 10 budou mít kompletní linuxové jádro. Zatím jen pro vývojáře

Windows 10 budou mít kompletní linuxové jádro. Zatím jen pro vývojáře

** Desítky si budou ještě více rozumět s Linuxem ** V létě získají jeho jádro pro vývojáře ** Microsoft představí také Windows Terminal

Jakub Čížek | 86

Co je to 5G a proč technický šéf T-Mobile US varuje před přílišným optimismem

Co je to 5G a proč technický šéf T-Mobile US varuje před přílišným optimismem

** Občas to vypadá, že 5G vyřeší úplně všechny problémy světa ** Zrychlí internet, pokryje venkov, umožní svět IoT ** Technický šéf amerického T-Mobilu před tímto pohledem varuje

Jakub Čížek | 29

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

** Hledali jsme činnosti, které zpomalují počítač s Windows ** Chcete mít počítač co nejrychlejší? Dělejte všechno přesně naopak!

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 42

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

** Toto jsou tipy Živě.cz na příslušenství k počítači, se kterým neuděláte chybu ** Klávesnice, myši, tiskárny, sluchátka... ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 27Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch