Soubory: WinGuard Pro 2004 – heslování podle libosti

I dnes budeme pokračovat v pořádné nadílce freeware. Jeden ze sedmičky programů bude sice placený, Copernic, IrfanView, KaZaA Lite Ressurection,DirectVobSub, WinGuard Pro 2004 a XP-AntiSpy ale budou zdarma.

Klepněte pro větší obrázek Copernic Agent Basic v6.11 je program, který umožňuje vyhledávat slova naráz v několika nejznámějších web vyhledávacích systémech jako například Google, AltaVista, Yahoo! nebo třeba MSN. Nabízí také řadu dalších funkcí.

Domovská stránka: http://www.copernic.com/
Velikost: 3,35 MB
Cena: zdarma

Související odkazy

Slovník
Altavista
archivace
boot
desktop
freeware
kodek
MSN
shareware
software
šifrování
update
Yahoo!
ZIP

Databáze znalostí
Prezentace obrázků
v IrfanView

Sejmutí obrazovky
v IrfanView

Není tomu tak dávno, co proběhla v komentářích pod jedním z nedělních souborů živá debata na téma volně dostupných prohlížečů grafických souborů, ve které byl nejčastěji zmiňovaný XnView a IrfanView. XnView jsme si už představili, dnes si můžete stáhnout nový IrfanView 3.92.

Domovská stránka: http://irfanview.tuwien.ac.at/
Velikost: 850 kB
Cena: zdarma

Po delší době si představíme jednu z verzí KaZaA, konkrétně KaZaA Lite Resurrection 0.0.7.6. Jedná se opensource projekt, který ale jinak funguje na podobných principech jako KaZaA Media Desktop. Funguje přes síť Fast Track, kde běží původní KaZaA nebo Grokster. Soubory vyhledává v Gnutella2.

Domovská stránka: http://www.kazaaliteplus.net/
Velikost: 4,69 MB
Cena: zdarma

Pokud není váš počítač vybaven některým z balíků kodeků a toužíte po dobrém filtru pro zobrazování titulků, pak vyzkoušejte DirectVobSub (VSFilter) 2.33. Pracuje s každým přehrávačem video souborů podporující DirectShow.

Domovská stránka: http://www.free-codecs.com/
Velikost: 687 kB
Cena: zdarma

WinGuard Pro 2004 v5.7.1.5 je určený všem příznivcům zabezpečeného počítače. Tento jednoduchý program dokáže lze rychle a snadno zabezpečit heslem programy, samotné Windows i webové stránky. Mezi další vlastnosti patří možnost zašifrování osobních souborů a složek. S dodatečnými funkcemi se dá zaheslovat i desktop, boot, úlohy, instalace software nebo přístup k internetu. Program je určený pouze pro Windows XP.

Domovská stránka: http://www.winguardpro.com/
Velikost: 2,02 MB
Cena: zdarma

Dalším „XP only“ softwarovým kusem je XP-AntiSpy 3.83-1, malá utilitka deaktivující určité funkce ve Windows XP jako například automatické updatování, stahování kodeků, odinstalace Messengeru a spoustu různých autorizačních a identifikačních vlastností, které jsou obsaženy v základní instalaci Windows XP a nedají se standardně vypnout.

Domovská stránka: http://www.xp-antispy.org/
Velikost: 38,5 kB
Cena: zdarma

A shareware nakonec. WinZip v9.0 SR-1 není asi potřeba šířeji představovat. Archivační program pracuje se soubory s koncovkou ZIP, ale i s mnoha jinými. Díky průvodci je zipování a unzipování velice jednoduché. WinZip podporuje soubory typu CAB a mnoho dalších populárních internetových formátů jako například TAR, gzip, UUencode, BinHex, a MIME nebo třeba ARJ, LZH, a ARC.

Domovská stránka: http://www.winzip.com/
Velikost: 2,30 MB
Cena: 29,00 USD

Všechny soubory lze stáhnout z našeho archivu.

Článek vznikl ve spolupráci se serverem Pegasoft.cz.

Diskuze (10) Další článek: 3Dmark05 se blíží

Témata článku: Heslo, Soubor, Download, Kazaa Media Desktop, Winzip, Libost, Wing, Osobní soubor, LZH, Kazaa, Boot, Tar GZ


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 28

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 34


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky