Soubory: Nero InCD – vypalování kopírováním

Nejnovější Ad-Aware SE, poslední CodecPack, rozšiřující Google Toolbar pro MSIE, chránící Hot CPU Tester Pro, odlehčené ICQ Lite, malé velké Nero InCD a velký malý MOBILedit! Lite. Stačí si jen vybrat.

Související odkazy

Slovník
bluetooth
CPU
čipset
download
IrDA
kodek
real-time
sběrnice
SMS
URL

Databáze znalostí
ICQ bez instalovaného klienta
Jak se bránit spyware?
Mazání CD-RW v Nero
Burning Rom

Rychlost vypalování v Neru
Zjištění potřebného kodeku

Začneme jedním z nejlepších softů současnosti. Ad-Aware SE 1.04 je program na vyhledávání a odstraňování špiónského softwaru neboli spyware, který bez vědomí uživatele shromažďuje informace například o tom, jaké stránky navštěvuje. Tyto programy mají za úkol podle získaných údajů připravovat lépe cílené reklamní kampaně. Většinou jsou součástí bannerware. Prográmek zkontroluje paměť, registr a disky počítače a oznámí kolik nechtěných programů máte v systému.

Domovská stránka: http://www.lavasoft.de/
Velikost: 2,50 MB
Cena: zdarma

A máme tu další současný pomyslný softwarový bestseller nebo spíše bestdownloader. CodecPack 6.0.1.9 patří k nejznámějším sadám kodeků pro přehrávání DivX, XviD videa s podporou titulků a AC3 zvukem. Filtry pro zobrazování titulků jsou VobSub nebo G400, doplňkových součástí balíku je ale mnohem více.

Domovská stránka: http://www.codecpack.com/
Velikost: 5,09 MB
Cena: zdarma

Po půlroce se v nedělních souborech dostává i na nový Google Toolbar 2.0.114. Kdo si rozumí s MSIE a Google, tento doplněk jistě uvítá. Malá utilita se po instalaci integruje do prohlížeče, ve kterém pak v samostatné liště umožňuje například pohodlnější vyhledávání nebo blokování pop up oken. Uživatelé Mozilly praktičnost jistě potvrdí.

Domovská stránka: http://www.google.com/
Velikost: 461 kB
Cena: zdarma

Tentokráte něco placeného. Hot CPU Tester Pro 4.2 je velmi kvalitní program na testovaní CPU, paměti a čipsetu. Odhalí chyby nejen způsobené přetaktovaním, ale i špatným nastavení prodlev na sběrnici pamětí nebo jinými změnami. Ve svém oboru patří k nejlepším.

Domovská stránka: http://www.7byte.com/
Velikost: 1,62 MB
Cena: 19,95 USD

V našich softwarových novinkách také uplynula pěkná řádka měsíců od zveřejnění poslední verze odlehčeného „I seek you“. ICQ Lite 4.01.1836 komunikuje zcela běžně v real-time módu. To znamená, že zprávy jsou přenášeny okamžitě. Vyhledávat můžete podle jména, přezdívky nebo třeba podle města, jazyku či zálib. Dále můžete chatovat, posílat zprávy, soubory nebo URL. To vše zabaleno v kompaktním instalátoru.

Domovská stránka: lite.icq.com
Velikost: 2,99 MB
Cena: zdarma

Nero InCD v4.3.0.3 je malý program firmy Ahead, tvůrce známého programu Nero na zálohování CD. InCD slouží také k vypalování, ale jiným způsobem. Po spuštění tohoto software můžete normálním přesunutím myši určitého souboru na místo CDRW mechaniky okamžitě vypalovat třeba soubor po souboru, než se CD zaplní.

Domovská stránka: http://www.ahead.de/
Velikost: 8,61 MB
Cena: zdarma

Na závěr skutečný softwarový macek, respektive jeho menší verze. MOBILedit! Lite 1.74 představuje otevřený systém přinášející možnost spravovat mobilní telefon z počítače. Po připojení telefonu pomocí kabelu, IrDA nebo Bluetoothu můžete prohlížet obsah telefonu na počítači, provádět fulltextové vyhledávání, vytáčet a posílat SMS. Jedním kliknutím zazálohujete veškerá data, zkopírujete do jiných mobilních telefonů a upravíte své kontakty, aniž byste se dotkli přístroje. Když obdržíte SMS, bude vám na počítači zobrazena podobně jako email, kde ji můžete pohodlně zpracovat. Funkci nabízí MOBILedit! Lite více. Jeho cena však také není nezanedbatelná. Teď už je to jen na vás.

Domovská stránka: http://www.compelson.com/
Velikost: 8,48 MB
Cena: 39 USD

Všechny soubory lze stáhnout z našeho archivu.

Článek vznikl ve spolupráci se serverem Pegasoft.cz.

Diskuze (21) Další článek: Ati nabízí nové ovladače Catalyst 4.9

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,