Soubory: Keyboard Spectator Standard – strážce klávesnice

Freewarové sucho přetrvává. K mání tak dnes bude pět volně dostupných prográmků a dvojice shareware. O zajímavé softíky ale v žádném případě nebude nouze Budeme pálit, logovat, brouzdat, bootovat nebo třeba instalovat.
Soubory: Keyboard Spectator Standard – strážce klávesnice

Související odkazy

Slovník
boot
drag-and-drop
DVD
freeware
log
PCI
programátor
shareware
utilita

Databáze znalostí
Bootovací CD
Bootovací disketa
Windows XP

Úprava boot menu
Windows XP

Dnes zahájíme připomenutím nové verze již jednou představovaného prográmku DeepBurner 1.1.4.143. DeepBurner je zálohovací software pro CD a DVD. Lze s ním vypálit bootovací CD, audio CD nebo datové CD i DVD. Obsahuje přehledné a rychlé ovládací rozhraní s funkcí drag-and-drop pro rychlý a uživatelsky příjemný způsob zálohy.

Domovská stránka: www.deepburner.com
Velikost: 2,69 MB
Cena: zdarma

Jelikož i nadále pokračuje freewarové sucho, dojde dnes opět na placené programy. Pro ty, kteří nechtějí platit za práci programátorů může být alespoň potěšitelné, že budou jenom dva. Prvním z nich je EasyBoot 5.0.3.426, software určený pro tvorbu bootovacího menu přesně podle představ uživatele.

Domovská stránka: www.ezbsystems.com
Velikost: 2,51 MB
Cena: 29,95 USD

Druhým z dvojice shareware je Keyboard Spectator Standard 2.11. Tento zajímavý program dokáže zaznamenávat úkony prováděné klávesnicí a zapisovat je do logů. Využití spočívá především v odhalování toho, co kdo dělal na určitém počítači. Pokud vás tedy u počítače stíhá paranoia, můžete Keybor Spectator Standard zkusit.

Domovská stránka: www.refog.com
Velikost: 1,26 MB
Cena: zdarma

Vůbec poprvé se dostává v softwarových novinkách na fenomén nástaveb Internet Exploreru – Maxthon 1.1.039. Alternativní prohlížeč dříve známý jako MyIE2 využívá funkce a nastavení Internet Exploreru, který vylepšuje mnoha rozšiřujícími a užitečnými doplňky. Jde tak v podstatě o kombinaci populárního prohlížeče Opera s Internet Explorerem.

Domovská stránka: www.maxthon.com
Velikost: 1,68 MB
Cena: zdarma

O tom, že Nullsoft neznamená jen Winamp, se vás pokusí přesvědčit následující program. Nullsoft Scriptable Install System 2.01 je utilitka, s jejíž pomocí můžete vytvořit rychlou a velice jednoduchou instalaci v podstatě čehokoliv. Mimochodem, podobný prográmek už jsme si jednou představili.

Domovská stránka: www.nullsoft.com 
Velikost: 1,61 MB
Cena: zdarma

Po delším čase se také dostáváme k digitálním médiím. ProgDVB 4.44.1 je softwarový přehrávač pro digitální satelitní vysílání DVB-S. Program pracuje s PCI kartami SkyStar 1 i 2. Na své si také mohou přijít příznivci teletextu. K dalším podporovaným funkcím například patří simultánní sledování dvou programů.

Domovská stránka: www.progdvb.com
Velikost: 1,75 MB
Cena: zdarma

A na závěr bleskově jeden drobek pro majitele mechanik značky Plextor. PX Info v1.23 je utilitka, která o zařízení této značky zjistí všechny zajímavé informace. To je pro dnešek všechno. Příště nasosanou.

Domovská stránka: www.plextor.be
Velikost: 182 kB
Cena: zdarma

Všechny soubory lze stáhnout z našeho archivu.

Článek vznikl ve spolupráci se serverem Pegasoft.cz.

Diskuze (6) Další článek: Jak si ztišit grafiku s chladičem Zalman ZM80D-HP

Témata článku: Internet, Klávesnice, Soubor, Paranoia, Strážce, Satelitní karty, Boot, SPEC, Drop, Rychlá záloha, Str, Key, Maxthon, Teletext


Určitě si přečtěte

Chytré hodinky Honor a Huawei se zbavily největší brzdy. Naučily se instalovat aplikace
Filip Kůžel
HonorHodinkyMobilní aplikace
Microsoft pořád myslí i na odpůrce předplatného. Letos vydá Office 2021
Lukáš Václavík
Microsoft OfficeMicrosoft
Micro:bit V2: Tuto destičku plnou čipů dokáže naprogramovat i vaše babička

Micro:bit V2: Tuto destičku plnou čipů dokáže naprogramovat i vaše babička

** Chcete se teď hned naučit programovat čipy? ** Nechcete nic instalovat a číst zdlouhavé manuály? ** Naprogramujeme si Micro:bit, který zahraje Tichou noc

Jakub Čížek | 35

Jakub Čížek
Pojďme programovat elektronikuProgramování pro děti
Lépe bylo bez Googlu, přiznal s odstupem bývalý šéf Waze
Markéta Mikešová
WazeGoogle
Avast Omni: Krabička, která vám hackne síť a promění se v unikátní antivirus

Avast Omni: Krabička, která vám hackne síť a promění se v unikátní antivirus

** Počítač dnes ochrání kdejaký antivirus ** Drobná krabička Omni se postará rovnou o celou domácí síť ** Bude ji odposlouchávat, analyzovat a blokovat útoky

Jakub Čížek | 120

Jakub Čížek
AntivirusIoT