Souborová hlídka

Novinkami jsou FTP Voyager 6.0.0.5, Internet Timer Program, Win-Res-Q a INF-Tool.
FTP Voyager 6.0.0.5 – kvalitní FTP klient, který pracuje s FTP servery jako běžnými složkami v systému, umí obnovovat přerušené downloady, synchronizovat adresáře, mít spuštěných více přenosů současně a mnoho dalšího. Velikost 1,9 MB.

Internet Timer Program – změřte si, kolik vás přesně stojí připojování na Internet. Program umí rovnou přepočítávat čas na koruny. V této nové verzi je autodetekce spojení a logování do souboru. Velikost 993 kB.

Win-Res-Q – užitečná utilitka, která po pádu Exploreru (samotných Windows ne IE) obnoví ikony v pruhu úloh. Velikost 136 kB.

INF-Tool – Užitečná pomůcka pro programátory, kteří chtějí snadno vytvářet jednoduché instalační soubory pro své produkty. Velikost 929 kB.

Váš názor Další článek: Souborová hlídka

Témata článku: Windows, Internet, Timer, Voyager


Určitě si přečtěte

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Řešením matematického problému se dostal k modelu teoretického stroje, který nese jeho jméno a je základem logiky univerzálních počítačů.

Pavel Tronner | 56

Našli jsme 22 schopných internetových prohlížečů: Vyberte si, který vám nejvíc sedne

Našli jsme 22 schopných internetových prohlížečů: Vyberte si, který vám nejvíc sedne

** Není jen Chrome, Firefox, Edge či Opera. Na výběr máte mnohem více! ** Internetové prohlížeče se liší funkcemi, zaměřením i designem. Našli jsme 22 použitelných prohlížečů pro Windows ** Vyberte si prohlížeč, který vám bude nejvíce vyhovovat

Karel Kilián | 30

WALL-E vyfotil Zemi ze vzdálenosti 1 milionů km

WALL-E vyfotil Zemi ze vzdálenosti 1 milionů km

** Malá sonda s přezdívkou WALL-E pořídila fotografii Země a Měsíce ze vzdálenosti 1 milionů km ** CubeSat letí se sondou InSight k Marsu ** InSight přistane na Marsu 26. listopadu

Petr Kubala | 4


Aktuální číslo časopisu Computer

Kdy necháme řídit chytrá auta?

6 Wi-Fi Mesh systémů ve velkém testu

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Znáte pravidla pro létání s drony?