Sonique 0.75: WinAmpu na dohled

Téměř neoficiálně byla zpřístupněna vylepšená verze přehrávače Sonique 0.75, která proti současné verzi 0.62 obsahuje řadu vylepšení.
Téměř neoficiálně byla zpřístupněna vylepšená verze přehrávače Sonique 0.75, která proti současné verzi 0.62 obsahuje řadu vylepšení.

Programátoři z Night55 silně zapracovali a připravili výrazně upravenou verzi, která je již velmi silným konkurentem WinAmpu a v řadě funkcí jej předhání. Pro verzi 0.75 byl vytvořen zcela nový MPEG dekodér, který řeší většinu problémů s pády v předchozí verzi. Nerozhodí ho ani nestandardní nebo dokonce i poškozené MP3 soubory, novinkou je formát souborů VBR. Zabudována je také podpora ID3 tagů. Vylepšila se také podpora přehrávání modulů. Přibyly další vizualizační efekty a zpřesnilo se rendrování efektů včetně zabudovaného antialiasingu grafiky. Sonique také nyní umí pracovat korektně s CD mechanikou a fungovat jako výchozí přehrávač zvukových CD.

Na oficiálních stránkách Sonique, ještě nic nenajdete, ale brzy by se i tam tato verze mohla objevit. Novou betaverzi si můžete nahrát na serveru BetaNews, velikost je 1,22 MB. Nová verze je o něco větší na download, protože obsahuje instalační program a podporu pro odinstalování programu.

O Sonique si můžete také přečíst ve srovnávačce MP3 přehrávačů.

Váš názor Další článek: Yahoo a GeoCities: docela jiný případ

Témata článku: Winamp

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů