Grafické karty | Nvidia | GeForce RTX 3000

Software Zotacu prozradil, že Nvidia možná chystá GeForce RTX 3090 Ti

Zdroj: Nvidia
Software Zotacu prozradil, že Nvidia možná chystá GeForce RTX 3090 Ti | Zdroj: Nvidia

Uvedení nové grafické karty GeForce RTX 3080 Ti už je na spadnutí, avšak podle posledních informací to vypadá, že bychom se mohli dočkat i mnohem většího překvapení s koncovkou „Ti“ na konci.

Na twitteru Japanese PC Media se objevil výpis souborů obrázků z nejnovější verze programu FireStorm od společnosti Zotac. Ke každému modelu je tu samostatný obrázek a kromě již zmíněné 3080 Ti a rovněž očekávané 3070 Ti nechybí ani obrázek pro GeForce RTX 3090 Ti.

Klepněte pro větší obrázek

Zajímavostí je, že zatímco o GeForce RTX 3080 Ti se spekuluje už od konce minulého roku a postupem doby unikalo stále více informací a fotografií, o GeForce RTX 3090 Ti zatím nikdo neměl ani tušení. Je otázkou, jestli se použité logo týká skutečně připravovaného modelu, nebo jde například o nějakou chybu v seznamu.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud ale chcete mít v počítači vždy tu nejvýkonnější grafickou kartu, možná se můžete alespoň trochu těšit na něco nového.

Mobilní GeForce RTX 3000

Diskuze (3) Další článek: Který je lepší: Microsoft Surface Laptop 4 s AMD nebo Intelem?

Témata článku: Software, Grafické karty, Nvidia, GeForce RTX 3000, Ampere, Zotac, GeForce, Obrázek, Počítač, Grafická karta, GeForce RT, Firestorm, Software na Heureka.czTohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux
I Firefox „šmíruje“. Vznikl proto jeho čistší klon LibreWolf
Lukáš Václavík
ProhlížečeSoftwareFirefox
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy