Software NEWTON Dictate 4 nyní i jako elektronická licence

(inzerce) „Naučme se využívat svůj hlas jako nástroj pro tvorbu dokumentů“ - to je hlavní idea přepisovacího softwaru NEWTON Dictate 4.
Software NEWTON Dictate 4 nyní i jako elektronická licence

Společnost NEWTON Technologies,a.s., která je výrobcem softwaru NEWTON Dictate 4, uvádí do prodeje elektronické licence tohoto unikátního nástroje pro tvorbu dokumentů.

Elektronická licence přepisovacího softwaru NEWTON Dictate 4 je určena především pro zákazníky, kteří upřednostňují technologie šetřící jejich čas i finance. Tito zákazníci mají na výběr ze dvou elektronických licencí softwaru NEWTON Dictate 4 Start (1.090,- Kč s DPH) a Business (11.990,- Kč s DPH).

Klepněte pro větší obrázek

Tento software, který byl uveden na trh v říjnu minulého roku, nabízí svým uživatelům hned několik funkcí výrazně usnadňujících tvorbu dokumentů. Kromě samotného převodu mluveného slova do textu, umožňuje software přepis již dříve pořízených audio záznamů z diktafonu, hlasové ovládání samotného programu či aplikací MS Word. Hlasem může uživatel nejen diktovat, ale i řídit proces tvorby textu (korektura a editace).

Verze START je určena především studentům, domácnostem a drobným podnikatelům. START umožňuje diktování běžných dokumentů s využitím odlehčeného obecného slovníku, díky kterému je možné program používat i na méně výkonných počítačích. Slovník lze libovolně editovat a přidávat vlastní slova a slovní spojení. 

Klepněte pro větší obrázek

Verze BUSINESS  přináší uživatelům robustní slovník pro diktování běžných podnikových textů, např. zápisů z jednání, obchodní korespondence, analýz, článků nebo posudků. Obsahuje také pokročilé funkce diktování do externích programů, rozpoznávání dříve pořízených nahrávek a kompletní hlasové ovládání vč. ovládání programu MS Word. 

Aby kvalita přepsaného textu dosáhla přesnosti až 98 %, je nezbytné dodržet pravidla správného diktování, ale zejména, k diktování použít kvalitní směrový mikrofon. Zákazník by tuto skutečnost neměl opomenout. Proto doporučujeme zhodnotit kvalitu vlastního mikrofonu, nebo si jej zakoupit na základě doporučeného příslušenství. 

Klepněte pro větší obrázek

Více o přepisovacím softwaru NEWTON Dictate 4 naleznete na www.diktovani.cz 

Další článek: Office Mix: PowerPoint pro učitele a lektory

Témata článku: Licence, Diktafony, Slovní spojení, Elektro, Elektronická licence, Běžný dokument, Mluvené slovo, Program MS, Newton, Běžný dok, Běžné pořízení, Korektura, Směrový mikrofon, Hlasové ovládání, Diktafon


Určitě si přečtěte

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 31

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu