Sníte o vlastním podnikání? Už neváhejte, nejste na to sami

(Inzerce) Rostoucí česká ekonomika se může pochlubit dalším pozitivním signálem – roste počet lidí, kteří se rozhodli vydat na vlastní podnikatelskou dráhu.

Pro ty, kteří ještě váhají, zda se pustit do vlastního byznysu, mají jasný vzkaz vítězové letošního ročníku grantového programu Komerční banky „Nastartujte se“, který zní: „Nebojte se a začněte!“

Program Nastartujte se, jehož hlavním cílem je podpora začínajících podnikatelů, jasně ukazuje, že lidé si v podnikání věří, mají nové nápady, odvahu překonávat těžkosti a motivaci uspět. Společně s tím také vědí, že ve svých začátcích mohou nalézt podporu nejenom v rodině nebo u přátel, ale také u své banky. Takový přístup by měl inspirovat každého, kdo s rozjezdem svého vlastního podnikání dosud váhá.

Na webu www.nastartujtese.cz najdete inspirativní příběhy účastníků z dosavadních tří ročníků grantového programu.

Nastartujte se – letos vyhrála unikátní obuv ze segmentu „Barefoot“

Odborná porota programu Nastartujte se vyhodnotila z 53 přihlášených podnikatelských plánů jako nejlepší projekt Skinners, tedy něco mezi botou a ponožkou vyznačující se skladností, antibakteriální úpravou a širokým spektrem využití zejména při sportu, ale i cestování a odpočinku. Na realizaci svého podnikatelského záměru získal autor projektu od Komerční banky finanční grant ve výši 300 tisíc Kč.

Na druhém místě se umístil projekt DataFromSky, zabývající se analýzou dopravy z leteckých videí a predikcí dopravních nehod. Bronzovou příčku obsadila společnost Spindo, která pomáhá s reklamou a propagací malým regionálním obchodníkům.

Cenu veřejnosti a finanční grant 50 tisíc Kč získal projekt „ZDRAVIJEZIVOT.cz“. Jde o  projekt zaměřený na možnosti financování zrakové a dentální péče, která není hrazena z veřejného zdravotního pojištění, a veterinárních zákroků pro majitele domácích zvířat.

Na rozjezd pomůže 30 tisíc Kč

Začátek každého podnikání je neoddělitelně spojený i s potřebou peněz a výkyvy finančních prostředků. I tato situace má své řešení. Komerční banka v těchto případech nabízí možnost využít předschválený finanční limit, a to pro plánované i neplánované výdaje. Podnikatelé si mohou okamžitě sjednat i bez doložení výkazů kreditní kartu s limitem 30 tisíc Kč nebo je pro ně ve stejné výši připraven úvěrový rámec, který lze čerpat na podnikatelském účtu.

Bankovní služby pro start podnikání zdarma

Produkt, který usnadní podnikání a který je možné upravit podle skutečných potřeb, je oblíbený podnikatelský Profi účet od Komerční banky. Začínající podnikatelé získají s Profi účtem vše, co pro start podnikání potřebují – běžný účet s měsíčním elektronickým výpisem, bezkontaktní platební kartu, ovládání účtu přes internet i telefon a deset elektronických plateb každý měsíc. Vedení Profi účtu mají začínající podnikatelé zdarma. Stačí jen provést měsíčně alespoň jednu aktivní transakci.

Start-up market – bonus pro účastníky programu Nastartujte se

Program Nastartujte se není jen o finanční odměně, ale také o inspiraci, zviditelnění a zajímavých informacích ze světa podnikání. Letos mohou účastníci poprvé získat i finanční podporu od samotných návštěvníků webu v rámci Start-up marketu. Pokud se soutěžící rozhodnou, mohou své produkty a služby na webu nabízet a získat jejich prodejem finance na další rozvoj svého podnikání. Jde o první portál na českém trhu, který nabízí zajímavé start-upové produkty a služby na jednom místě.

Nastartujte se je program Komerční banky a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR podporující začínající podnikatele. Na webové stránce www.nastartujtese.cz najdou zájemci o podnikání řadu inspirativních příběhů a videí. Registrací na portálu se pak dostanou k výhodným nabídkám od partnerů programu. Pravidelné aktuality ze světa podnikání mohou fanoušci sledovat na facebookové stránce programu www.facebook.com/nastartujtese.cz.

 

Co potřebují začínající podnikatelé v oblasti financí?

  • Mít spolehlivého poradce.
  • Spořit čas a náklady.
  • Neplatit za věci, které nepotřebují.
  • Ovládat firemní finance z libovolného místa pomocí počítače, mobilu či telefonu.
  • Možnost získat finanční rezervu, například díky kreditní kartě.
  • Být informovaný o pohybech na účtu, například formou SMS, emailu nebo faxu.
  • Garantovanou úroveň služeb, například v případě nespokojenosti během prvních třech měsíců s nově otevřeným účtem, nebo vybranými produkty, vrací KB poplatky za jeho vedení.
 

Zjistěte, jak vašim potřebám odpovídají služby a produkty Komerční banky. Založte si Profi účet jednoduše on-line na www.kb-online.cz.

Další článek: Na YouTube je hromada českých filmů. Některé i zcela legálně

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,