Snadné přečíslování v Outlooku

Pokud chcete snadno a rychle přečíslovat data ve svých kontaktech v rámci Outlooku, dostává se vám do ruky bezplatný nástroj podporovaný přímo Microsoftem.

Firma Mokry Systems má dlouhodobé zkušenosti s vývojem doplňků pro Outlook a Exchange.V podstatě všechny tyto doplňky jsou shareware, mají tedy 30denní testovací lhůtu, po které je nutná registrace. Protože ale přečíslování čísel proběhne již příští týden, je poměrně logické, že 30denní omezení v tomto případě nemá moc smysl. Proto je i program Přečíslování 2002 poskytnut zdarma. Jeho vývoj proběhl ve spolupráci s Microsoftem a bude mít také oficiální podporu Microsoftu. Bude tedy ke stažení nejen ze serveru Mokry Systems, ale také přímo od Microsoftu.

Klepněte pro větší obrázek

Jedná se o doplněk do Outlooku. Není to tedy samostatný program, ale spouští se přímo z Outlooku, kde v nabídce Nástroje přibude dole položka Přečíslování telefonních čísel 2002. Doplněk převede telefonní čísla v kontaktech aplikace Microsoft Outlook na nová telefonní čísla platná od 22. září 2002 podle tabulky zveřejněné Českým Telecomem. Přečíslování je možné volitelně otestovat beze změny čísel v kontaktech.

Ať testujete nebo ne, vždy se vytvoří také protokol o změněných číslech včetně těch, která se nepodařilo převést. Převádí se všechna telefonní čísla. Pokud tedy máte u jednoho kontaktu více telefonních čísel, převedou se všechna.

Samotný program není nijak velký - 367 kB – a i rychlost převodu je naprosto v pohodě. Odinstalování, což je v případě tohoto programu pochopitelně důležité, je také bezproblémů.

Diskuze (1) Další článek: AMD končí s výrobou MPéčkových Palomin

Témata článku: Testovací protokol, Testovací program, Telefonní číslo, Microsoft Outlook, OUT, Doplňky


Určitě si přečtěte

Starlink podle betatesterů: Rychlejší a levnější než satelitní internet v Česku

Starlink podle betatesterů: Rychlejší a levnější než satelitní internet v Česku

** Reddit se začíná plnit zkušenostmi se Starlinkem ** Při přímé viditelnosti dá i 120 Mb/s ** Klasický satelitní internet už teď dalece překonává

Jakub Čížek | 41

Nvidia představila grafické karty GeForce RTX 3090, RTX 3080 a RTX 3070. Známe české ceny

Nvidia představila grafické karty GeForce RTX 3090, RTX 3080 a RTX 3070. Známe české ceny

** Nvidia uvedla nové desktopové grafické karty GeForce RTX 3000 ** Jedná se o modely GeForce RTX 3070, 3080 a 3090 ** K výrobě se používá 8nm technologii od Samsungu

Karel Javůrek | 68


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu