Snadné přečíslování v Outlooku

Pokud chcete snadno a rychle přečíslovat data ve svých kontaktech v rámci Outlooku, dostává se vám do ruky bezplatný nástroj podporovaný přímo Microsoftem.

Firma Mokry Systems má dlouhodobé zkušenosti s vývojem doplňků pro Outlook a Exchange.V podstatě všechny tyto doplňky jsou shareware, mají tedy 30denní testovací lhůtu, po které je nutná registrace. Protože ale přečíslování čísel proběhne již příští týden, je poměrně logické, že 30denní omezení v tomto případě nemá moc smysl. Proto je i program Přečíslování 2002 poskytnut zdarma. Jeho vývoj proběhl ve spolupráci s Microsoftem a bude mít také oficiální podporu Microsoftu. Bude tedy ke stažení nejen ze serveru Mokry Systems, ale také přímo od Microsoftu.

Klepněte pro větší obrázek

Jedná se o doplněk do Outlooku. Není to tedy samostatný program, ale spouští se přímo z Outlooku, kde v nabídce Nástroje přibude dole položka Přečíslování telefonních čísel 2002. Doplněk převede telefonní čísla v kontaktech aplikace Microsoft Outlook na nová telefonní čísla platná od 22. září 2002 podle tabulky zveřejněné Českým Telecomem. Přečíslování je možné volitelně otestovat beze změny čísel v kontaktech.

Ať testujete nebo ne, vždy se vytvoří také protokol o změněných číslech včetně těch, která se nepodařilo převést. Převádí se všechna telefonní čísla. Pokud tedy máte u jednoho kontaktu více telefonních čísel, převedou se všechna.

Samotný program není nijak velký - 367 kB – a i rychlost převodu je naprosto v pohodě. Odinstalování, což je v případě tohoto programu pochopitelně důležité, je také bezproblémů.

Diskuze (1) Další článek: AMD končí s výrobou MPéčkových Palomin

Témata článku: Testovací protokol, Testovací program, OUT, Telefonní číslo, Microsoft Outlook, Doplňky


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky