Snadná migrace disku. Jak přenést Windows na nový disk s Acronis True Image 2021

Chystáte se na výměnu pevného disku a nechce se vám znovu instalovat a nastavovat Windows a všechny aplikace? Poradíme, jak přenést systém se vším všudy.

Staré ajťácké pravidlo říká, že každý disk začne být jednoho dne malý, bez ohledu na jeho kapacitu. V první fázi pomůže odstranění zbytečných souborů – např. zhlédnutých videí, her, které už nehrajete. Pomohou i nástroje na analýzu využití disku či vyhledání duplicit.

Jenže uvedené „úklidové“ operace nelze provádět donekonečna. Pokud jednoho dne dospějete k závěru, že prostě potřebujete větší prostor, budete stát také před otázkou, zda na něj nainstalujete čistý systém, nebo prostě přenesete ten stávající, včetně všech programů, dokumentů a nastavení.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: YouTube, Windows, Články z Computeru, Externí disk, Acronis True Image, Počítač, Záloha, Disk, Acronis, Pevný disk, Sata, Clonezilla, Delete, Migrace, AplikaceVybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný model ** Levný smartphone umí víc než tlačítkový mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Jan Láska
LowendNižší třídaNákup a ceny
Vyšel Total Commander 10. Novinek je několik, ale dá se bez nich žít
Lukáš Václavík
Správce souborůTotal CommanderSoftware
Mario s králíky se vrací. V pokračování Sparks of Hope zachrání celou galaxii

Mario s králíky se vrací. V pokračování Sparks of Hope zachrání celou galaxii

Spolupráce Ubisoftu a Nintenda očividně zdárně pokračuje. Příští rok si budeme moci zahrát pokračování taktické akce v kombinaci se světy Maria a šílených králíků.

Martin Nahodil
Mario + Rabbids: Sparks of HopeOznámeníNintendo Switch