Smart MP3 CD Burner – snadné a rychlé vypalování MP3

Pokud často vypalujete hudební CD z digitálních formátů jako je MP3, pak je tu pro vás jako stvořený program Smart MP3 CD Burner. Stačí označit nahrávky, které chcete vypálit a vše je za pár minut hotovo.
Vypalovat hudební CD z digitálních formátů MP3, WMA a jiných umí dnes již většina vypalovacích programů. Mezi nejpoužívanější především patří Nero Burning Rom, Easy CD Creator a další. Pokud však tyto velké vypalovací programy nepoužíváte a hodláte vypalovat pouze hudební CD z MP3 kolekcí, plně vám bude postačovat tento malý program. Výhodou Smart MP3 CD Burner je mimo velikosti i rychlost a celková přehlednost.

Smart MP3 CD Burner pracuje se soubory MP3, WAV, ACB, M3U a PLS. Program tedy umí pracovat i s playlisty. Dobré také je, že jsou podporovány všechny MP3 soubory až do 320 kbps. Nyní je na řadě výběr nahrávek, které chcete vypálit na CD. Program je rozdělen do třech podstatných částí. V horní levé části můžete procházet v adresářích na disku a vyhledávat nahrávky, v pravé části se již zobrazují samostatné hudební soubory. Dolů si pak přetáhnete nahrávky, které chcete vypálit. Obdobně jako u Nera je zde časová stupnice, která se zaplňuje podle obsazení CD. Vypalovat můžete samozřejmě i CD TEXT, který je přebírán z ID3 tagů.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud používáte CD-RW média, je možné v tomto programu ihned CD mazat. Jako další zajímavým a užitečným doplňkem je možnost poslechu jednotlivých digitálních nahrávek pomocí samostatného přehrávače, který je součástí programu. Pokud již máte výběr budoucí kompilace hotový, stačí již zmáčknout tlačítko BURN CD a začne samotné vypalování. MP3 nahrávky se vypalují přímo jako Audio CD formát, takže není potřeba čekat na proces převodu do WAV soubory atd. Rychlost zápisu závisí samozřejmě na typu vypalovačky.

Já osobně jsem s tímto programem velice spokojen. Používám i Nero Burning Rom, který využívám spíše na vypalování datových CD, kde je větší nabídka možností. Avšak pro vypalování hudby z MP3 formátu na Audio CD mě přijde Smart MP3 CD Burner rychlejší a pružnější a celkově jednodušší na ovládání.

Bohužel na závěr je nutné podotknout, že funkčnost tohoto programu je časově omezena. Po vypršení zkušební lhůty je nutné zaplatit registrační poplatek ve výši 19 dolarů. Program i přes toto omezení vřele doporučuji alespoň vyzkoušet!

Diskuze (7) Další článek: Western Digital uvede 250 GB disk

Témata článku: MP3, CD Burner, Creator, CD, Nero, Vypalování


Určitě si přečtěte

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 65

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu