Smart MP3 CD Burner – snadné a rychlé vypalování MP3

Pokud často vypalujete hudební CD z digitálních formátů jako je MP3, pak je tu pro vás jako stvořený program Smart MP3 CD Burner. Stačí označit nahrávky, které chcete vypálit a vše je za pár minut hotovo.
Vypalovat hudební CD z digitálních formátů MP3, WMA a jiných umí dnes již většina vypalovacích programů. Mezi nejpoužívanější především patří Nero Burning Rom, Easy CD Creator a další. Pokud však tyto velké vypalovací programy nepoužíváte a hodláte vypalovat pouze hudební CD z MP3 kolekcí, plně vám bude postačovat tento malý program. Výhodou Smart MP3 CD Burner je mimo velikosti i rychlost a celková přehlednost.

Smart MP3 CD Burner pracuje se soubory MP3, WAV, ACB, M3U a PLS. Program tedy umí pracovat i s playlisty. Dobré také je, že jsou podporovány všechny MP3 soubory až do 320 kbps. Nyní je na řadě výběr nahrávek, které chcete vypálit na CD. Program je rozdělen do třech podstatných částí. V horní levé části můžete procházet v adresářích na disku a vyhledávat nahrávky, v pravé části se již zobrazují samostatné hudební soubory. Dolů si pak přetáhnete nahrávky, které chcete vypálit. Obdobně jako u Nera je zde časová stupnice, která se zaplňuje podle obsazení CD. Vypalovat můžete samozřejmě i CD TEXT, který je přebírán z ID3 tagů.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud používáte CD-RW média, je možné v tomto programu ihned CD mazat. Jako další zajímavým a užitečným doplňkem je možnost poslechu jednotlivých digitálních nahrávek pomocí samostatného přehrávače, který je součástí programu. Pokud již máte výběr budoucí kompilace hotový, stačí již zmáčknout tlačítko BURN CD a začne samotné vypalování. MP3 nahrávky se vypalují přímo jako Audio CD formát, takže není potřeba čekat na proces převodu do WAV soubory atd. Rychlost zápisu závisí samozřejmě na typu vypalovačky.

Já osobně jsem s tímto programem velice spokojen. Používám i Nero Burning Rom, který využívám spíše na vypalování datových CD, kde je větší nabídka možností. Avšak pro vypalování hudby z MP3 formátu na Audio CD mě přijde Smart MP3 CD Burner rychlejší a pružnější a celkově jednodušší na ovládání.

Bohužel na závěr je nutné podotknout, že funkčnost tohoto programu je časově omezena. Po vypršení zkušební lhůty je nutné zaplatit registrační poplatek ve výši 19 dolarů. Program i přes toto omezení vřele doporučuji alespoň vyzkoušet!

Diskuze (7) Další článek: Western Digital uvede 250 GB disk

Témata článku: MP3, Creator, Nero, CD Burner, CD, Vypalování


Určitě si přečtěte

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

** Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně je obdivuhodné technické dílo ** Stejná turbína vyrábí elektřinu i tlačí vodu zpět do horního jezera ** Strojovna elektrárny je zabudována v podzemí

David Polesný | 36

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Elektřina se vyrábí v elektrárnách, ale do zásuvek v našich domovech to pak má ještě hodně daleko. Dnes se na tuhle dlouhou cestu podíváme.

David Polesný | 85

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

** Toto jsou tipy Živě.cz na příslušenství k počítači, se kterým neuděláte chybu ** Klávesnice, myši, tiskárny, sluchátka... ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 26

Jak jsme je mohli používat? V těchto věcech Windows 10 předčí staré Sedmičky

Jak jsme je mohli používat? V těchto věcech Windows 10 předčí staré Sedmičky

** Windows 10 nejsou jen moderní aplikace, ale i spousta vychytávek a funkcí navíc. ** U většiny z nich si ani neuvědomujeme, že byly někdy jinak. ** Některé věci jsou zcela nové, jiné zase pocházejí už z Windows 8.

Vladislav Kluska | 215