Kryptoměny | Coinbase

Služba Coinbase Earn chce lidi vzdělávat v kryptoměnách a ještě jim za to zaplatí

Rok 2018 můžeme bez debat označit jako rok pádu kryptoměn. Výrazně spadl bitcoin a jiné kryptoměny dopadly většinou ještě hůře. Mnoho lidí totiž nakupovalo jen kvůli vidině velkých zisků, aniž by pořádně věděli, co kupují. Proti tomuto hodlá zakročit směnárna Coinbase, která spolu s postupným zalistováním nových kryptoměn spouští také službu Coinbase Earn.

Coinbase Earn má sloužit jako výukový portál, kde směnárna uživatelům pomocí názorných videí vysvětlí pozadí a účel dané kryptoměny, aby člověk nekupoval zajíce v pytli. Nejzajímavější však je, že za shlédnutí videí a vyplnění různých kvízů pro kontrolu, že jste dané digitální měně dostatečně porozuměli vám Coinbase v této kryptoměně poskytne finanční odměnu. Ta se vám rovnou uloží do peněženky.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Coinbase Earn zatím nabízí vydělávat studováním kryptoměn. Zatím je dostupná jen kryptoměna 0x, ale budou přibývat další.

Nečekejte žádné velké částky, odměna odpovídá 1$, ale i to stačí, aby se uživatel s kryptoměnou osobně seznámil, aniž by jí musel kupovat. Nutno dodat, že služba prozatím běží v testovacím režimu na pozvánky, takže pokud toužíte po odměně, musíte se zapsat do pořadníku. Videa jsou však už teď dostupná zadarmo i pro ostatní. Zatím je dostupná pouze kryptoměna 0x (ZRX), ale začne brzy přibývat a rovněž dojde k uvolnění služby pro více uživatelů.

Představení Coinbase Earn:

Zdroj: Coinbase (blog)

Speciál: Bitcoin a kryptoměny

Kryptoměny jsou elektronické peníze. Je to digitální měna, kterou místo států zaštiťuje matematika, konkrétně asymetrická kryptografie.

V čele kryptoměn je stále Bitcoin. Prosazuje se ale také Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash nebo třeba Ripple a Monero. Ve skutečnosti je kryptoměn několik tisíc.

Doporučujeme: Jak koupit bitcoinObchodování na burzeKam bezpečně uložit kryptoměnyJak vybrat peníze za bitcoiny z bankomatuKde lze platit kryptoměnamiJak fungují kryptoměny

Diskuze (4) Další článek: Intel začal prodávat 28jádrový procesor pro hráče, cena přesahuje 100 000 Kč

Témata článku: Kryptoměny, Bitcoin, Blockchain, Coinbase, kryptoměnová peněženka, Výukový portál, Služba, Testovací režim, Nová kryptoměna, Uživatelé, Směnárna, Měna, Názorné video, Odměna, Velká částka, Finanční odměna, Velký zisk


Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 37

Pojďme programovat elektroniku: Vyzkoušíme IR, ovládneme světýlko přes Bluetooth a vyšleme zprávu na sto metrů

Pojďme programovat elektroniku: Vyzkoušíme IR, ovládneme světýlko přes Bluetooth a vyšleme zprávu na sto metrů

** Budeme odposlouchávat IR ovladač klimatizace ** Vyrobíme laciný rádiový vysílač ** Vyzkoušíme komunikaci pomocí Bluetooth a v pásmu 433 MHz

Jakub Čížek | 20

Levný televizor místo drahého 4K HDR monitoru? Na co si musíte dát pozor

Levný televizor místo drahého 4K HDR monitoru? Na co si musíte dát pozor

** 43", 4K, 60 Hz a HDR k tomu za deset tisíc ** Televizor takových parametrů stojí téměř polovinu, co monitor ** Využití televize jako monitoru přináší řadu kompromisů, ale jde to

Tomáš Holčík | 63Aktuální číslo časopisu Computer

Jak nastavit a ochránit nový mobil

Velký test bezdrátových klávesnicí a myší

Počítače v roce 2019

Srovnání barevných laserových multifunkcí