Slibná budoucnost administrátorů MS SQL Serveru

Během následujících dvou měsíců by měla společnost
Během následujících dvou měsíců by měla společnost Microsoft zveřejnit bližší informace o 20miliónové investici do vyškolení více než 50 000 databázových administrátorů. Jednotlivá témata zahrnují celé spektrum problematiky spojené s MS SQL Serverem – od základního přehledu přes administraci systému až třeba po oblast datových skladů.

Živě komentuje: Jeden fakt nelze společnosti Velkého Billa nikterak upřít – snaží se všemi možnými způsoby své produkty podporovat a prosazovat na počítačovém trhu. Nemám v úmyslu se přít o to, zda používané praktiky jsou tak čisté, jak se Microsoft snaží tvářit, každý si svůj názor jistě udělá sám. Vzhledem k dokonalé znalosti okenních systémů lze předpokládat posilování pozice MS SQL Serveru na trhu – byť rozhodně není až tak perfektní. Zanedbatelná také není plánovaná možnost hodnotně přistupovat z nástrojů následujících verzí balíku MS Office (zejména MS Excel a MS Access) k datům v MS SQL Serveru uloženým.

Váš názor Další článek: DB2 na Netfinity k odzkoušení zdarma

Témata článku: Budoucnost, Slibná budoucnost, SLI, Microsoft SQL Server, Perfektní znalost, Nema, Nemo, Následující měsíc, Administrátor, Microsoft Excel, M/s, SQL


Určitě si přečtěte

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 111

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 97Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF